reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Trzymam kciuki żeby jednak u Ciebie było wszystko w porządku :)
Daj znać po wizycie.
Lekarz sprawdzał mi czy nie mam żadnych krwiakow co mogłoby plamic. Tylko ja czułam ze to tak się skończy bo zero objawów itd czuje się takie rzeczy. U mnie od początku był problem z przyrostem hcg.
Ale nie załamuje się i jak tylko wszystko ustapi wracamy do starań które też są przyjemne[emoji14]Lepiej jednak teraz ze tak się stało niż kiedy usłyszysz serduszko. Natura wie co dla nas najlepsze .
Trzymajcie sie mocno!!!

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Dawno się nie odzywałam.

Juz nie jestem w ciąży wczoraj zaczęłam plamic raz mocniej raz słabiej. Popołudniu miałam wizytę. Niby pęcherzyk jest proporcje ma idealne, ale zarodka nie było widać (6t4d). Objawów ciążowych zero. Bole typowo okresowe plamienie zamieniło się w krwawienie.

Także życzę Wam spokojnych ciąż i gładkich rozwiązań. Trzymajcie się :*

Tak mi przykro :no2: trzymaj sie Kochana...
 
Ja jeszcze nigdy nie farbowalam włosów, ale mąż mi ostatnio wyrwał 4 siwe, więc będę musiała zacząć. Jak nie osiwieje więcej to se zafarbuje po porodzie - taki prezent urodzeniowy[emoji6]
 
Witajcie,
Ja już jestem po wizycie serducho pieknie biję,dzidziuś ma 2 cm termin porodu 5 kwietnia :D jest jeszcze mama na forum która ma taki termin ? kolejna wizyta za 4 tyg

Kasia trzymaj się !!!

Co do farbowania włosów to mit można spokojnie farbowac teraz są farby bez amoniaku dużo lepsze niz za czasów naszych mam, ja mam czarne włosy i nie wyobrażam sobie aby sie nie pozbyć siwych klakow ;) w pierwszej ciąży farbowalam i wszystko oki

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
Który u Ciebie tc? Ja mam termin na koniec marca ale dzidziuś może urodzić się na początku kwietnia :-) u mnie 9t4d dzidziuś ma 2,5 cm :-)
Mówili Ci już kiedy masz robić te usg prenatalne?
 
Dorota -no to miłych starań i szybkiego wpisania sie w następny wątek na forum :* będzoe dobrze!

myśle sobie, jedyny plus tego mojegło słowiańsloego mysiego blondu że osiwieje jako jedna z ostatnich... choć nienawidze tego koloru to jednak farbowanie nie jest dla mnie, przerabiałam to kiedyś i no nie. nawet niedawno zahaczyłam o farbowanie henną ale co ciekawe kolor sie szybko zmył choć moje włosy zdecydowanie nie są juź wysokoporowe..
 
Aga163 ja mam podobniw termin do Ciebie bo na 7.04 a z usg na 2.04 ale i tak pewnie bedzie predzej bo na 100% bede miec cc a corke urodzilam prawie miesiac przed terminem wiec jeszcze moge byc marcowka

Dorota przykro mi
 
reklama
Do góry