reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

A ktos gdzies pisal na forum ze w 8 tyg dopiero cos widział a spr co tydz

f2w3rjjgnek3k5rq.png
 
reklama
Ooo 28 lat toż to dziewcze ledwo studia skończyło i dopiero zaczęła specjalizacje. Więc bądź pełna nadziei bo fakt ze w tym wieku nie ma jak mieć doświadczenia! Czekamy dalej :*
 
mama2raz, jesteśmy z Tobą, na pewno będzie dobrze! Ściskam mocno kciuki za maluszka...

Edit: dopiero teraz doczytałam, że jesteś już w domu...masakra ile stresu potrafi człowiekowi sprawić niedoświadczony lekarz! :/

Ewunia87 witaj! Wiem co to znaczy starać się dłużej niż rok i nie spać z przejęcia całą noc. To powiem Ci, że cierpliwa byłaś z tym testem, że dopiero teraz zrobiłaś :D Ja bym nie wytrzymała z ciekawości ;)
 
mama2raz trzymam kciuki,

Ja dzisiaj nie do życia jestem. Mam wrażenie że brzuch mam obolały, do tego krzyż mnie boli wrrrr
 
Mama2raz napewno wszystko bedzie oki;)


Mnie dziś też mocniej boli podbrzusze :/ raz z jednej raz z drugiej strony
 
Mnie też. Ciągnie okropnie, ledwo się ruszam. A wczoraj i przedwczoraj był spokój echh.... dobrze że chociaż pogoda ma być ładna w tym tygodniu. Czekam, żeby ubrać sukienki, bo wydęło mi brzuch i nie mogę go wciągnąć! :O o_O
 
Mama2raz - trzymam kciuki!

Mnie również dzisiaj brzuch boli. Podbrzusze ciągnie i jest nieprzyjemnie. Może to od siedzenia, w pracy jestem już ponad 10 godzin i tylko siedzę, siedzę i siedzę...
 
Mama2raz - trzymam kciuki!

Mnie również dzisiaj brzuch boli. Podbrzusze ciągnie i jest nieprzyjemnie. Może to od siedzenia, w pracy jestem już ponad 10 godzin i tylko siedzę, siedzę i siedzę...
No właśnie mi też sie tak wydaje bo weekend miałam raczej malo aktywny. Dużo leżałam i bylo wszystko ok
 
Ogólnie to może na samym początku ciąży nie jest to tak istotne ale koleżanka w pracy biurowej pracowała do 5 miesiąca i musiała w końcu iść na l4 bo miala podejrzenie zakrzepicy od dlugiego siedzenia w jednej pozycji. Piszę to na zaś dziewczyny...ale poradzila jedno żeby lepiej iść na zwolnienie po 8 tygodniu bo też myślała co sie może stać w takiej pracy ale jednak wszystko sie powiększa i uciska.
 
reklama
Ja właśnie dlatego praktykuje spacerki pomiędzy siedzeniem i ogólnie trochę ruchu. O ile gin prowadzący mi nie zabroni to chce pracować do samego końca tylko taki zonk że Ja pracę zaczynam 3października dopiero :p no ale planuje pracować normalnie. Tylko w sumie tak myślę że mi chyba będzie bezpieczniej w pracy w razie W niż w domu :p
 
Do góry