reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Chciałabym nieśmiało dołączyć. Właśnie siknęłam na test i wyszły dwie krechy. Zaskoczenie totalne bo jakoś specjalnie się o maleństwo nie staraliśmy. Najmłodsza jest jeszcze małym skrzatem, cycka doi, po nocach nie śpi więc ciąży się teraz nie spodziewałam. Zobaczymy co z tego wyjdzie, wizyta u gina za 2 tygodnie.
 
reklama
Chciałabym nieśmiało dołączyć. Właśnie siknęłam na test i wyszły dwie krechy. Zaskoczenie totalne bo jakoś specjalnie się o maleństwo nie staraliśmy. Najmłodsza jest jeszcze małym skrzatem, cycka doi, po nocach nie śpi więc ciąży się teraz nie spodziewałam. Zobaczymy co z tego wyjdzie, wizyta u gina za 2 tygodnie.
Trzymamy mocno &&&&
 
Alcarin hahaha padłam z tymi zwierzętami :) ja już nie wiem czy wierzyć w takie zabobony :) ja to w sumie z tymi oknami to sie zastanawiam bo przydałoby się je umyć chociaż przed świętami Bożegonarodzenia :) haha

Comffe no lekarz powinien a nawet MUSI zrobić usg jezcze na pierwszej wizycie żeby sprawdzic pecherzyk i serduszko jak już będzie :)
 
Chciałabym nieśmiało dołączyć. Właśnie siknęłam na test i wyszły dwie krechy. Zaskoczenie totalne bo jakoś specjalnie się o maleństwo nie staraliśmy. Najmłodsza jest jeszcze małym skrzatem, cycka doi, po nocach nie śpi więc ciąży się teraz nie spodziewałam. Zobaczymy co z tego wyjdzie, wizyta u gina za 2 tygodnie.


Witamy :)
 
Alcarin - dlatego ja ludziom jeszcze nie mówię :p Jakby mi ktoś powiedział żebym się jeszcze nie cieszyła, to bym powiedziała - po porodzie też mam się jeszcze nie cieszyć? Przecież każdy kiedyś umrze...nosz kurde...

sesi - gratulacje, witaj w naszym gronie :D

A apropos tego co nie można robić w ciąży...jak dziewczyny z ćwiczeniem w 1 trymestrze? Mnie akurat boli i nie bardzo mogę się ruszać, ale zastanawiam się, bo wszystkie gimnastyki dla ciężarnych są od 12 tc. Czy to znaczy że w 1 trymestrze nie można w ogóle ćwiczyć? Nawet rowerek stacjonarny czy coś?
 
reklama
Do góry