reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
Wylicza mi w okolicach 25-27.04 ;)

Ale kurcze Wy macie wyższa betę i taki sam termin. Jutro chyba pójdę zrobic jescze raz i zobaczę czy rośnie

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kiedy idziecie do gina? Może któraś juz była? Ja mam wizytę prywatną w ten piatek a kolejna na nfz w przyszły piątek. Ciekawe czy coś zobacze ..w ten pt będzie to moj 5 t 7 d.
 
MamaNS - nie byłam po wpisy do książeczki u stomatologa, ani internisty ;) Ale i tak u dentysty bylam, bo mialam problem z zebem.
 
Kiedy idziecie do gina? Może któraś juz była? Ja mam wizytę prywatną w ten piatek a kolejna na nfz w przyszły piątek. Ciekawe czy coś zobacze ..w ten pt będzie to moj 5 t 7 d.
Ja bylam 1 raz 6w4d i 7w1d bo mimo lekow tak mnie bolalo,ze szok i jeszcze się "szarpnelam" strasznie wiec chcialam sie ta druga wizyta upewnic czy wszystko ok. Na 1 wizycie widzialam serduszko a na tej drugiej slyszalam[emoji3] teraz wizyta dopiero 30.07 [emoji37]

 
reklama
Witam, ciężko mi uwierzyć, że w końcu doczekałam się dziś dwóch kresek. Z OM termin mam na 27 kwietnia. Mam 24 lata i staraliśmy się z mężem 15 miesięcy o nasze maleństwo. To moja pierwsza ciąża.

Mam nadzieje że przyjmiecie mnie do Waszego grona:-)

Postaram się nadrobić te 26 stron ale to chyba trochę potrwa.


Witaj :)
 
Do góry