reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Ja ostatnio tak się jakoś przestawiłam, ze jedyne co mnie stresuje to właśnie wszystko co dotyczy mojej ciąży. Nic innego jakoś mnie nie obchodzi. Oczywiście nie jest to jakoś maksymalny stres ale zawsze jest.

Jeśli chodzi u mnie o płeć dziecka to jest to dla mnie nieważne ponieważ to moje pierwsze więc nawet dwójka mogłaby być :) hehe :)

Podziwiam że już macie imiona. Dla mnie olbrzymim problemem było wymyślenie imienia dla zwierzaka, a co tu dopiero dla dziecka! Mega odpowiedzialność :)
 
reklama
Ja mam syna, więc fajnie byłoby mieć dla odmiany córeczkę. Ale wiecie, że teraz jak jestem w ciąży to często oglądam się za małymi dziećmi i to przeważnie chłopcami. Jak sobie myślę o dziecku i jak to będzie to też widzę synka.
Imiona też już mamy, w sumie po dwa na każdą płeć :)

Odnośnie różnicy wieku między dziećmi, to różnie może być, czasem między dziećmi z małą różnicą wieku tez nie ma więzi. Ja mam dwie siostry jedna 2 lata starsza, a druga 7,5 młodsza. Z tą straszą nigdy specjalnie się nie lubiłyśmy, całe dzieciństwo współzawodniczyłyśmy ze sobą, jako nastolatki unikałyśmy siebie, a jako dorosłe tolerujemy się. Z młodszą za to mam prawdziwą siostrzaną wieź, może dlatego, że jesteśmy bardziej podobne do siebie, mamy podobne zainteresowania i spojrzenie na świat, a różnica wieku nie ma znaczenia.
I jasne że jak ona miała 3 latka dla mnie 10 latki nie była towarzystwem, ale z czasem to się zmieniało.
 
Ostatnia edycja:
Hej

Witam nowe kwietniowki :-)

Ja mam 34 lata i trochę tez czuje ze kolejna ciąża mnie odmładza :) u mnie będzie różnica wieku 6 i 8 teraz moje dzieciaki się dogadują ciekawe jak będzie z trzecim .

Ja w obu ciążach brałam witaminki i tyle , a teraz od początku biorę duphaston 2x1 , ale właśnie zmniejszyłam dawkę do 1x1 od początku wszystko jest oki .

Mi mdłości się powiększyły i doszły wymioty ciekawe jak długo jeszcze bedą trwały dziś mam 8tc 2d wiec oby tylko do 12 tc


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wczoraj byłam u lekarza, niestety serduszka jeszcze nie było, ale to dopiero 5t5d, dziś dla uspokojenia zrobiłam betę no i wyszło prawie 7000. W piątek powtórzę:) lekarz umowil mnie dopiero na za miesiąc bo stwierdził że wszystko dobrze się rozwija. Pęcherzyk jak na swój wiek ma dobrą wielkość, ale umówiłam się na za dwa tygodnie żeby usłyszeć serduszko i sie troszkę uspokoić :)
1472049936267.jpg

Pierwsza fotka jest :)

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom

Poza tym mam w domu dwuletniego buntownika który kocha małe dzieci, zobaczymy jak będzie z rodzeństwem :)
 

Załączniki

  • 1472049936267.jpg
    1472049936267.jpg
    56,6 KB · Wyświetleń: 797
Wczoraj byłam u lekarza, niestety serduszka jeszcze nie było, ale to dopiero 5t5d, dziś dla uspokojenia zrobiłam betę no i wyszło prawie 7000. W piątek powtórzę:) lekarz umowil mnie dopiero na za miesiąc bo stwierdził że wszystko dobrze się rozwija. Pęcherzyk jak na swój wiek ma dobrą wielkość, ale umówiłam się na za dwa tygodnie żeby usłyszeć serduszko i sie troszkę uspokoić :) Zobacz załącznik 769415
Pierwsza fotka jest :)

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje piękny pęcherzyk ;))
 
Wczoraj byłam u lekarza, niestety serduszka jeszcze nie było, ale to dopiero 5t5d, dziś dla uspokojenia zrobiłam betę no i wyszło prawie 7000. W piątek powtórzę:) lekarz umowil mnie dopiero na za miesiąc bo stwierdził że wszystko dobrze się rozwija. Pęcherzyk jak na swój wiek ma dobrą wielkość, ale umówiłam się na za dwa tygodnie żeby usłyszeć serduszko i sie troszkę uspokoić :) Zobacz załącznik 769415
Pierwsza fotka jest :)

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
To tak jak ze mna, wizyta za miesiac, pęcherzyk mial 5.8mm;)a dzisiaj zaczelam 5 tydzień;)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Dziewczyny ! Byłam dziś na pierwszej wizycie. Wszystko jest w porzadku ! Ulga jak cholera bo tak bardzo się bałam. Lekarz sympatyczny, pytał czy chce L4. Jestem w 7t1d. Widziałam już bijące serduszko. Powiedział mi ze nie ma konieczności brania luteiny, chociaż mi ją przepisał i powiedział ze jak będzie mnie bolał brzuch czy będę mieć jakies plamienia to mam brać. W sumie mam kupiona i zastanawiam się czy bezpieczniej zdecydować się ją brać. Na ciążę czekaliśmy bardzo długo, mam PCO wiec może lepiej brać ? Pomóżcie ;)
 
reklama
Kurcze z pierwszą ciążą się tak nie stresowalam. Nie robiłam bety, pierwsza wizyta była w 5t6d i było już widać serce. Miałam okropne mdłości, wciąż spałam. Później początek stycznia zaczęliśmy się starać o kolejnego bobasa w pierwszym cyklu zaszłam w ciążę biochemiczna, poronilam w 3/4 tygodniu samoistnie. Od tamtego czasu co miesiąc nadzieja, że może coś. Jak spóźnił mi się okres i wyszły 4 pozytywne testy nie mogłam w to uwierzyć, ale strach okropny :(

Teraz delikatne mdłości, trochę większe zmęczenie niż zwykle no i piersi urosły do rozmiaru 75H!! Taki miałam pod koniec ostatniej ciąży.
Boję się bo przy takim zywotniaku jakim jest mój syn nie trudno o przeciążenie. Najgorsze podnoszenie. Mały waży 13 kg i trochę zaczynam do odczuwać :(
Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry