reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Ja dostalam acard tylko. Ale za to po drugim niepowodzeniu dostalam luteine, acard, duphaston i clexan.
Na Twoim miejscu nie czekalabym do 7 tyg. Ale to ja... Mam nadzieje i frzymam kciuki zeby wszystko bylo z ciaza ok

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
A i u mnie bylo tak ze pierwsza ciaza poroniona, druga z acardem szczesliwa. Potem kolejne poronienie i ciaza z lekami narazie szczesliwa

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć Dziewczyny :) Dawno sie nie odzywałam, ale teraz jest okazja. Moja córeczka urodziła sie dzis o 2:16, po 12 godz porodu. Jest cudowna :) Zdecydowała sie wyjść z brzuszka 2 tyg przed terminem, wazy 2900, 10 pkt apgar [emoji173]️


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Gratulacje:)) Jak dojdziesz do siebie to napisz jak było i wstaw zdjęcie Małej jeśli chcesz:)

ckai9jcgs36qh1uk.png
 
Cześć Dziewczyny :) Dawno sie nie odzywałam, ale teraz jest okazja. Moja córeczka urodziła sie dzis o 2:16, po 12 godz porodu. Jest cudowna :) Zdecydowała sie wyjść z brzuszka 2 tyg przed terminem, wazy 2900, 10 pkt apgar [emoji173]️


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Gratulacje!! :*


 
Cześć Dziewczyny :) Dawno sie nie odzywałam, ale teraz jest okazja. Moja córeczka urodziła sie dzis o 2:16, po 12 godz porodu. Jest cudowna :) Zdecydowała sie wyjść z brzuszka 2 tyg przed terminem, wazy 2900, 10 pkt apgar [emoji173]️


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
gratuluje :)
 
Cześć Dziewczyny :) Dawno sie nie odzywałam, ale teraz jest okazja. Moja córeczka urodziła sie dzis o 2:16, po 12 godz porodu. Jest cudowna :) Zdecydowała sie wyjść z brzuszka 2 tyg przed terminem, wazy 2900, 10 pkt apgar [emoji173]️


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Gratuluje:) czekam na zdjecie:)

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny :) Dawno sie nie odzywałam, ale teraz jest okazja. Moja córeczka urodziła sie dzis o 2:16, po 12 godz porodu. Jest cudowna :) Zdecydowała sie wyjść z brzuszka 2 tyg przed terminem, wazy 2900, 10 pkt apgar [emoji173]️


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Gratulacje![emoji4] [emoji8] bardzo zazdroszcze, ze masz juz Małą przy sobie[emoji4] [emoji4]

Napisane na EVA-L19 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Manka gratulacje !

Non stop bolą mnie plecy, w nocy w dzień, bo mam przesunięta miednica w górę, i to powoduje ze bolą mnie plecy non stop ... eh. Do terminu jeszcze 20 dni, nie obrazę jakbym urodziła jeszcze dziś. A na to nie zapowiada, synek woli poleżeć jeszcze w brzuszku ;) w środę mam wizytę u położonej, i dowiem co z moja miednica czy nie ma przeciwwskazań do porodu SN i to w wodzie.
W pierwszej ciąży nieudalo się urodzić w wodzie, mam nadzieje ze tym razem uda. ;)

Tez jestem ciekawa czy już wychodza na świat kwietniowe i ile ich jest ;)

Pozdrawiam
 
Do góry