reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
Super wieści... jaka ulga teraz będę mogła iść spokojnie spać...
Odpoczywaj i staraj się nie stresować...
Do jutra dziewczyny, dobrej i spokojnej nocy ;-) ;)
 
Ja też się dzisiaj obkupiłam bananami, jabłkami i brzoskwiniami [emoji3] Ale chciało mi się frytek, zjadłam trochę i zdycham pół dnia, never again [emoji23]

ckai43r886icswaj.png
Za mna chodza tez frytki juz od jakiegos czasu:p

W rezultacie kupilam winogrona, śliwki, pomarańcze i brzoskwinie ja kocham owoce... Moglabym jesc kilogramami

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Malyynka super wiadomosci :-)
Odpoczywaj teraz duzo !!

A mi dzis mdlosci wrocily :-(
Juz z poltora tyg bylo dobrze a dzis znowu. I to od rana a wczesniej jakos wczesnym popoludniem sie zaczynaly ...
Ehh, uroki ciazy ;-)


uwo9yx8danzxt9q9.png
 
Dzien dobry soboto!
Co tu taka cisza?
Balam sie juz poznym wieczorem zagladac... Ale na szczescie dobre wiesci od Malyynka ☺
Oszczedzaj sie kochana.


Mnie od rana meczy. Wymioty jak codzien i jeszcze zawroty glowy.
To juz 13tc a nic nie lepiej...
 
Dziewczyny co na afte w ciąży? :( wyszla mi na dziąśle i strasznie boli, jak myje zeby to mam lzy w oczach, nie moge jesc tamta stroną i nawet jak dotknę językiem to boli :(
 
reklama
Do góry