reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
ciężko mi uwierzyć, ze mogl ten fakt przegapic juz na takim etapie ;O
ale gratuluje Ci dwóch maluszków fikających w brzuszków ;D też bym chciala blizniaki :D haha może i mi lekarz zrobi niespodzianke taką bo ostatnio byłam w 7tc ;D a teraz pojde juz w 12tc :D haha nie no śmieje sie śmieje :D choc nie powiem, cieszyłabym sie :D
Też byłam zdziwiona że przegapił on zresztą też [emoji16] ale cieszymy się bardzo

12 tydzień
 
Ojej tyle piszecie że czasem ciężko nadrobić ;) my wczoraj byliśmy na wizycie dzidzia ma już 2.30 cm ;) serduchem bije jak dzwon ;) samopoczucie dzisiaj rewelacyjne byle tak dalej bo ostatnie dwa tygodnie były katastrofalne... mam skierowanie na posiew moczu z racji bakterii ... położna powiedziała ze przy oddawaniu moczu musze się podmywac .. zobaczymy vk tam się dzieje. Kazał mi lekarz się nie obawiać ;) apropo wózka. .. hmmm mamy spacerowe która była rewelacyjna przy córce graco Evo i tak się zastanawiam nad samym dokupienia gondoli do niej ... ale nie wiem czy susze egzamin przy terenach wiejskich... rozkopanych polnych drogach itp... ;)
Super:) zazdrosze widoku:) ale jeszcze troszkę i ja tez zobaczę moje Malenstwo
 
No szok był ale odrazu się ucieszyłam ale mój mąż był w większym szoku i myślał że sobie z niego jaja robię

12 tydzień
To nieźle, u męża w rodzinie tzn jego tata ma siostrę bliźniaczkę i zawsze sobie myślałam że fajnie by było mieć już taką parkę w brzuszku ale jak narazie widoczny jest jeden bobas... i moje przeczucie mi mówi że tak zostanie
 
Witam wszystkie 'kwietniowe mamy'
Chętnie do Was dołączę :)
U mnie termin jeszcze nie do końca określony ale mniej więcej na drugą połowę kwietnia ;)

Póki co nadal towarzyszy mi niedowierzanie i lekkie przerażenie, chyba dopiero jak zobaczę maleństwo na własne oczy (USG) to uwierzę :)
Pozdrawiam
Witamy
a kiedy masz termin na badanie?
 
hej :) dołączaj śmiało :) a to który masz tydzien ciązy wg ostatniej miesiaczki?
i kiedy sie wybierasz na USG? :)

Hej :)
Wychodzi mi 9 tydzień
Jeśli chodzi o USG to muszę trochę poczekać. Mieszkam za granicą i tutaj pierwsze USG jest robione dopiero w 18 tc, mi się udało umówić wcześniej na 13 tc. Także jeszcze trochę poczekam....
 
Hej :)
Wychodzi mi 9 tydzień
Jeśli chodzi o USG to muszę trochę poczekać. Mieszkam za granicą i tutaj pierwsze USG jest robione dopiero w 18 tc, mi się udało umówić wcześniej na 13 tc. Także jeszcze trochę poczekam....

ojejj.. wspolczuje tyle czekania :( ale trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze i zebys zobaczyła juz duuuuuzego dzidziusia <3
 
To nieźle, u męża w rodzinie tzn jego tata ma siostrę bliźniaczkę i zawsze sobie myślałam że fajnie by było mieć już taką parkę w brzuszku ale jak narazie widoczny jest jeden bobas... i moje przeczucie mi mówi że tak zostanie
Ani od mojej strony ani od strony męża nie było bliźniaków ale musi ktoś zacząć [emoji1]

12 tydzień
 
reklama
Do góry