reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2017

Dokladnie, im bardziej sie chce tym nie wychodzi. .. U nas wyszli na urlopie, bez stresu pracy zmeczenia i w momencie kiedy sie totalnie tego nie spodziewalismy:)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Tylko ciężko jest dobie "odpuścić" :) Zrozumiałam dopiero jak problem zaczął bezpośrednio mnie

2fwa3e3knqytd1p8.png
dqpr3e5ew75wg1jw.png
No to napewno jak jest cisnienie na malenstwo to napewno ciezko jest nie myslec ;)
 
A u nas od razu [emoji23] Mogła też pomóc aplikacja mój kalendarzyk, bo miałam bardzo regularne miesiączki i dni płodne były wyliczone idealnie [emoji4]

ckai43r886icswaj.png
 
Co do nfz.. Ja mialam juz takie przeboje, ze stracilam zaufanie... A po tym jak na pierwsza wizyte poszlam na NFZ i lekarz totalnie mnie zlał twierdząc ze nie będzie odpowiadał na moje pytania bo za wczesna ciąża i on nie sie co z nia wgle bedzie... Pomijajac ze zle mi wyliczył ciążę o 3 tygodnie xD poszlam prywatnie. Pierwsza wizyta trwała dlugo. Nie musiałam pytac, sama wszystko tłumaczyła, wyjaśniała, pokazywala.. Tlumaczyla jalie badania kiedy i na czym polegaja i czy warto czy nie... Kobieta ol 50tki, powiedziala ze komfort psychiczny,matki nawajazniejszy wiec bedziemy sie spotykaly srednio co 7-10dni, w 2 trymestrze nie ma takiej potrzeny to juz co 2-3 tyg ale jesli bede chciala czesciej zaprasza... I uwaga, nie jest na kase.. 1 wizyta kosztowala mnie 200zl, aaale sama zaproponowala zeby korzystniej dla mnie bedzie wykupienie pakietu za 100zl miesiecznie, a badania ktore sa platne dala mi numer do kliniki gdzie przyjmuje na nfz raz w tygodniu i tam bedzie mi dawala skierowania na nfz.. Rozmawiala jak bedzie dziecko sie rozwijalo,.co moze wystapic i dlaczego... Co jesc na co uwazac i dlaczego... Tyle tego było, ze trudno bylo mi zapamietac. No petarda... Od razu zrezygnowałam z tego na NFZ. Uznałam ze 100zl na miesiac to nie kupie sobie piwka czy torebki a dla spokoju i zdrowia przeznaczę te 100zl. I jeszcze najnowszy sprzet, czyściutko komfortowo...

Co do badan, owszem powiedziała wlasnie ze nie trzeba, w rodzinie nie bylo chorób genetycznych, ale my podjęliśmy decyzję ze chcemy wiedzieć. Nastawimy sie psychicznie bo to jednak nigdy nie wiadomo. 250 zl.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka


Ciesze sie że trafił Ci się taki lekarz teraz, ja od następnej wizyty będę chodziła na nfz aż się boję ale w sumie do tego samego lekarza co ostatnio byłam u niego prywatnie :)
 
A u nas od razu [emoji23] Mogła też pomóc aplikacja mój kalendarzyk, bo miałam bardzo regularne miesiączki i dni płodne były wyliczone idealnie [emoji4]

ckai43r886icswaj.png

u mnie też od razu sie udalo :D cykle podręcznikowe po 28 dni... w sumie to nie wierzyłam,że tak szybko sie uda bo ciagle tylko o tym myslalam a jak sie na cos nakręcam to zwykle jest pod górke... + do tego sie nasluchalam na temat tych trudnosci z zajsciem u wielu par i to mnie tez jakos tak negatywnie nastrajało... wiec w sumie bylam bardzo zaskoczona tą ciązą mimo,ze do nieplanowanych nie należy :D
 
W poniedziałek Idę do szpitala na zabieg...
niestety :(
Zdrówka dla Was i dla maluchów <3
Współczuję mocno, życzę siły dla Was na ten trudny czas.

U nas starania do pierwszej ciąży były trudne, tabletki, zastrzyki, stracona nadzieja i cud :) teraz udało się za pierwszym razem, ciężko było nam uwierzyć we własne szczęście. Chociaż leżąc z synem w ciąży po szpitalach napatrzylismy się na tragedie innych.
 
reklama
u mnie też od razu sie udalo :D cykle podręcznikowe po 28 dni... w sumie to nie wierzyłam,że tak szybko sie uda bo ciagle tylko o tym myslalam a jak sie na cos nakręcam to zwykle jest pod górke... + do tego sie nasluchalam na temat tych trudnosci z zajsciem u wielu par i to mnie tez jakos tak negatywnie nastrajało... wiec w sumie bylam bardzo zaskoczona tą ciązą mimo,ze do nieplanowanych nie należy :D
Ja też sobie wkręcałam, że nie wyjdzie tak szybko, nawet myślałam o testach owulacyjnych [emoji23][emoji23][emoji23] Ale jak widać panikowanie mamy w kobiecej naturze, także z ciążą też trzeba wyluzować [emoji4]

ckai43r886icswaj.png
 
Do góry