reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
Mysle ze to sprawa indywidualna, jak kto czuje... Niektóre dziewczyny czują sie bezpieczniej i jest im razniej gdy mogą pogadac w swoim anonimowym gronie o obawach, watpliwisciach, radosciach... I niestety zdarzają sie tak przykre sytuacje jak wlasnie te... Prawda jest taka ze zaden tydzien ciazy nie jest 100% bezpieczny i pewny :(
Dokladnie... Przynajmniej ja tak mam ze jest mi dużo lepiej jak jestem tu z Wami...
Właśnie, żaden tydzień ciąży nie jest bezpieczny. Niby po 12 tyg jest mniejsze prawdopodobieństwo ze cos się stanie ale potem tez moze nie być ok. Wiem to z doświadczenia. Ciaza byla zdrowa, ja i mąż okazy zdrowia a i tak się stało co się stało i to sporo po 12 tyg.
Tak strasznie mi przykro ze mamy które tak bardzo się cieszę z ciąży, które oddalyby wszystko za swoje Malenstwa musza tracić swoje Kruszynki:(
 
Dokladnie... Przynajmniej ja tak mam ze jest mi dużo lepiej jak jestem tu z Wami...
Właśnie, żaden tydzień ciąży nie jest bezpieczny. Niby po 12 tyg jest mniejsze prawdopodobieństwo ze cos się stanie ale potem tez moze nie być ok. Wiem to z doświadczenia. Ciaza byla zdrowa, ja i mąż okazy zdrowia a i tak się stało co się stało i to sporo po 12 tyg.
Tak strasznie mi przykro ze mamy które tak bardzo się cieszę z ciąży, które oddalyby wszystko za swoje Malenstwa musza tracić swoje Kruszynki:(

Dokładnie tak jak piszesz... Niestety do samego końca nic nie jest pewne... :(


ganngox19445go7d.png
 
Świetny ten program O Matko! :D Właśnie sobie włączyłam i już leci drugi odcinek :D wieeele można się dowiedzieć :) Tylko nie wiem czemu czasami się wzruszam jak to oglądam [emoji23][emoji23][emoji23]

ckai43r886icswaj.png
Ja też dziś trzy odcinki obejrzalam. I też prawie ryczalam w niektorych momentach i to nie jakis specjalnie wzruszajacych[emoji14]

ckai9jcgs36qh1uk.png
 
reklama
Do góry