reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Jeśli chodzi o fb to tez byłabym za tym zeby taka grupę stworzyć ale jakos na sam koniec :)


ganngox19445go7d.png
 
reklama
Żegnam się z Wami. Serduszko mojego dziecka przestało bić 2 tyg temu. Życzę spokojnych ciąż.

Boże niunia :( nie wierze... jeju jest mi bardzo przykro, nie wyobraazam sobie jak sie musisz czuc teraz :(( współczuje Ci, trzymaj się mocniutko... mam nadzieje,ze masz w kims solidne wsparcie...
 
Ja już w swoje jeansy tez nie wchodzę.. Luźne spodenki ale glownie legginsy i sukienki.. Musze sie wybrac do sklepu bo, spodnie ciazowe powloli..
Dziewczyny.. Dopadla mnie biegunka:/ co w ciazy na biegunke?? Nie mam pojecia co dzisiaj zjadlam...

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Ja tez moge dolaczyc do fejsbookowej grupy. Dziewczyny polecicie cos na poprawe morfologii? Spada mi w dol jeszcze jest w normach ale gin pow mi ze moglaby byc lepsza wiem ze buraki pomagaja niestety jak ostatnio probowalam zjesc to prawie zwrocilam je na talerz :(
 
O losie!!!! Igusiad.... Nie wierze... Trzymaj sie mocno!!!! Myślałam, ze na tym etapie zegnanie Maluszków mamy za soba; ( sciskamy
...

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Ja już w swoje jeansy tez nie wchodzę.. Luźne spodenki ale glownie legginsy i sukienki.. Musze sie wybrac do sklepu bo, spodnie ciazowe powloli..
Dziewczyny.. Dopadla mnie biegunka:/ co w ciazy na biegunke?? Nie mam pojecia co dzisiaj zjadlam...

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

z naturalnych sposobów to chyba rozgotowany ryż, siemie lniane, mówią, że gorzka czekolada też pomaga... sucharki/krakersy to coś co mi podawała mama zawsze za dzieciaka i niesłodzona herbata... nie wiem jak sprawa się ma z węglem lekarskim ale chyba powinien byc bezpieczny... no i duzo plynow przyjmuj zebys sie nie odwodnila...
 
reklama
Do góry