reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

8t2d dzisiaj... ale do tej pory nic a nic. Brzuch mnie nie boli :/ eh, szczescie w nieszczesciu, ze jutro o 9 ide do lekarza. Zamarudze zeby mi to dobrze sprawdzili
Ja juz 3 tyg plamie na brązowo na czerwono wczesniej i niby wszystko ok. Gin nie potrafila mi powiedziec dlaczego plamie... Mam nadzieje ze wszystko w porzadku
 
reklama
Ja już w swoje jeansy tez nie wchodzę.. Luźne spodenki ale glownie legginsy i sukienki.. Musze sie wybrac do sklepu bo, spodnie ciazowe powloli..
Dziewczyny.. Dopadla mnie biegunka:/ co w ciazy na biegunke?? Nie mam pojecia co dzisiaj zjadlam...

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
Nie jesteś sama. Mnie dzisiaj też porządnie przeczysciło :/ i też nie wiem od czego

ckai9jcgs36qh1uk.png
 
Ja juz 3 tyg plamie na brązowo na czerwono wczesniej i niby wszystko ok. Gin nie potrafila mi powiedziec dlaczego plamie... Mam nadzieje ze wszystko w porzadku
Tak sie pocieszam, ze odrobina brazowego, to jeszcze nie alarm... mimo wszystko w poprzednich dwoch ciazach ani nalotu brazowego nie bylo, wiec zdecydowanie nie jest to u mnie normalny objaw :(
 
Ja już w swoje jeansy tez nie wchodzę.. Luźne spodenki ale glownie legginsy i sukienki.. Musze sie wybrac do sklepu bo, spodnie ciazowe powloli..
Dziewczyny.. Dopadla mnie biegunka:/ co w ciazy na biegunke?? Nie mam pojecia co dzisiaj zjadlam...

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
Jakos tydzien temu tez mialam 2 dni z biegunka... samo przeszlo i tez nie potrafilam stwierdzic co moglo zaszkodzic.
 
reklama
Do góry