reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Ja uwielbiam cukinie i paprykę i warzywa wszelkiego rodzaju :) ostatnio robilam nawet kalafiora faszerowanego i zapiekanego petarda. Wgle lubię rzeczy faszerowane, ciekawe smaki moga wyjsc :)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
Nie umiem sobie wyobrazić faszerowanego kalafiora :O zaciekawilas mnie tym! Musisz napisać coś więcej bo brzmi interesująco [emoji4]
 
reklama
Igusia na bank będzie wszystko dobrze, daj znać po wizycie.

Dziewczyny tez Was tak cisną ubrania? ja już szukam w garderobie jak najbardziej luźnych spodni bo ciasno , chyba przerzuce się na spodnie ciążowe bo siedzę za biurkiem 8 h i ciężko

Mnie cisna wieczorem zwykle, mam brzuch jak w 5 miesiacu[emoji39] Rano jeszcze plasko [emoji4]

 
Jeśli chodzi o faszerowane rzeczy to ja uwielbiam faszerowane jajka na Wielkanoc :D pierwsze co mi przyszło na myśl... farsz z bialek,zoltek,cebulki i pieczarek mmm...zawsze moja mama z taką precyzją rozcina te ugotowane jajka wzdłuż i wygrzebujac środek też się stara nie naruszyc skorupki zeby potem ładnie je wypełnić tym farszem :) efekt wizualny jest i kubki smakowe też zaspokojone... pyszotka
... :)
 
Ja niby mogę chodzić w jeansach, może lekko cisną ale raczej to nie jest jakoś bardzo odczuwalne (ogólnie mam skłonność do wzdęć więc chyba przywykłam) Jedyne co to wieczorem później boli mnie brzuch, dlatego póki jest ciepło ratuję się spódniczkami i sukienkami. Ostatnio dostałam od koleżanki spodnie ciążowe więc jak coś to będę zakładać bo są dość mocno dyskretne :)
 
Byłam dzisiaj u lekarza. Maleństwo ma ogonek i 2cm :)
Wiek z om i usg różni się tydzień ale to raczej normalne.
Lekarz na pierwszej wizycie zbywal pytania a na tej zupełnie odmieniony. Co chciałam to mówił, wyjaśniał taka tylko różnica, ze teraz było prawie prywatnie. Wizyta w szpitalu, usg na nfz ale chorobowe już płatne. Z tego co zrozumiałam moje wizyty będą prywatne ale badania z nfz..
 
Byłam dzisiaj u lekarza. Maleństwo ma ogonek i 2cm :)
Wiek z om i usg różni się tydzień ale to raczej normalne.
Lekarz na pierwszej wizycie zbywal pytania a na tej zupełnie odmieniony. Co chciałam to mówił, wyjaśniał taka tylko różnica, ze teraz było prawie prywatnie. Wizyta w szpitalu, usg na nfz ale chorobowe już płatne. Z tego co zrozumiałam moje wizyty będą prywatne ale badania z nfz..

suuuper ;D masz foteczke maluszka? :-) poookaż ! ;)))
 
Dziewczyny trzymajcie kciuki, pojawił mi się skrzep, mam nadzieje, że to ten krwiak wyleciał. Więcej krwi jako takiej nie ma bardziej kawowy śluz, ale pobolewa mnie brzuch jak na miesiączkę. Jadę do tego ich lekarza, to taki pierwszego kontaktu, mam nadzieje, że zleci usg, ale jak znam te realia to może być ciężko. Bardzo się boję
Napewno będzie wszystko. Daj znać po wizycie
 
Igusia na bank będzie wszystko dobrze, daj znać po wizycie.

Dziewczyny tez Was tak cisną ubrania? ja już szukam w garderobie jak najbardziej luźnych spodni bo ciasno , chyba przerzuce się na spodnie ciążowe bo siedzę za biurkiem 8 h i ciężko


Ja już tylko z gumka i jak wchodzę do domu to sukienka...bez gatków tez mi przeszkadzają :/. We wszystkim mi ciasno


Wiecie co :D czytam nadrabiam a najwięcej ostatnio piszemy o jedzeniu, aż zgłodniałam
 
reklama
Byłam dzisiaj u lekarza. Maleństwo ma ogonek i 2cm :)
Wiek z om i usg różni się tydzień ale to raczej normalne.
Lekarz na pierwszej wizycie zbywal pytania a na tej zupełnie odmieniony. Co chciałam to mówił, wyjaśniał taka tylko różnica, ze teraz było prawie prywatnie. Wizyta w szpitalu, usg na nfz ale chorobowe już płatne. Z tego co zrozumiałam moje wizyty będą prywatne ale badania z nfz..
Super:) właśnie pokaz fotkę jak masz:)
 
Do góry