reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Dziewczyny od poniedziałku zaczynam chodzić na basen i czytam że w naszym przypadku kiedy jesteśmy bardziej narażone na infekcje, powinnam używać tamponów do pływania :/
Znalazłam takie, ma któraż z was doświadczenie z nimi.

Link do: ELLEN Tampony probiotyczne Normal 12 sztuk, - Apteka Online - Bez recepty | wapteka.pl

Link do: SENTA PROTECT 4 szt. - ochronne tampoy do kąpieli

Chciałam się dopytać dziś lekarz ... ale nie zdążyłam

Ja chodzę na basen i lekarz polecił mi zakładać na czas pływania właśnie te tampony (Ellen), a po wyjściu z wody mam stosować jeszcze profilaktycznie Lactovaginal ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Igusia na bank będzie wszystko dobrze, daj znać po wizycie.

Dziewczyny tez Was tak cisną ubrania? ja już szukam w garderobie jak najbardziej luźnych spodni bo ciasno , chyba przerzuce się na spodnie ciążowe bo siedzę za biurkiem 8 h i ciężko

 
Igusia na bank będzie wszystko dobrze, daj znać po wizycie.

Dziewczyny tez Was tak cisną ubrania? ja już szukam w garderobie jak najbardziej luźnych spodni bo ciasno , chyba przerzuce się na spodnie ciążowe bo siedzę za biurkiem 8 h i ciężko

Taaak, cisnęły mnie aż brzuch bolał [emoji14] Teraz chodzę w takich z luźnym pasem na gumkę i jest o wieeeele wygodniej [emoji4]

ckai43r886icswaj.png
 
Mnie nie cisną..
Może dlatego wlasnie,że wszystkie spodnie w mojej szafie są na gumce... xd i masa legginsow... ogólnie dużo wygodniejsze są takie portki z gumką :D czasem tylko mi doskwiera brak kieszonek z przodu...
 
a cukinie lubisz? :) ja do papryki nic nie mam ale robie wlasnie faszerowana cukinie w ten sposob zawsze bo po prostu mam jej co roku bardzo duzo bo mama sadzi jak szalona :) w taki sam sposob sie ją robi jak papryke tylko trzeba przeciac na pol po dlugosci i wydrazyc srodki :) mozna robic z farszem do golabkow... u mnie dlugo taka byla serwowana ale troche mi sie przejadla wiec zaczelam podsmazac rozne warzywka na patelni cebulke papryke to tamto i z kasza kus kus je mieszalam, doprawialam do smaku i tak faszerowalam ;) lubie na wierzch tego polozyc pocietego w plastry pomidora a na to ser zolty ;) mniam mniam
Ja uwielbiam cukinie i paprykę i warzywa wszelkiego rodzaju :) ostatnio robilam nawet kalafiora faszerowanego i zapiekanego petarda. Wgle lubię rzeczy faszerowane, ciekawe smaki moga wyjsc :)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Dziewczyny od poniedziałku zaczynam chodzić na basen i czytam że w naszym przypadku kiedy jesteśmy bardziej narażone na infekcje, powinnam używać tamponów do pływania :/
Znalazłam takie, ma któraż z was doświadczenie z nimi.

Link do: ELLEN Tampony probiotyczne Normal 12 sztuk, - Apteka Online - Bez recepty | wapteka.pl

Link do: SENTA PROTECT 4 szt. - ochronne tampoy do kąpieli

Chciałam się dopytać dziś lekarz ... ale nie zdążyłam
O... Pierwsze slysze..

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Dziewczyny trzymajcie kciuki, pojawił mi się skrzep, mam nadzieje, że to ten krwiak wyleciał. Więcej krwi jako takiej nie ma bardziej kawowy śluz, ale pobolewa mnie brzuch jak na miesiączkę. Jadę do tego ich lekarza, to taki pierwszego kontaktu, mam nadzieje, że zleci usg, ale jak znam te realia to może być ciężko. Bardzo się boję
Trzymaj sie cieplutko!!!!! Daj znac!

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry