reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2017

jako, że był temat ZUSu na tapecie + obserwuje portal money.pl to wklejam do poczytania...
http://finanse.wp.pl/kat,1033781,ti...adomosc.html?src01=6a4c8&src02=facebook_money
Ehhhh... Polskie państwo, wiecznie kłody pod nogi rzucają. Nie ma co się dawać, tylko nerwów szkoda [emoji34]

ckai43r886icswaj.png
 
reklama
jako, że był temat ZUSu na tapecie + obserwuje portal money.pl to wklejam do poczytania...
http://finanse.wp.pl/kat,1033781,ti...adomosc.html?src01=6a4c8&src02=facebook_money
Jest to tym bardziej przykre, że w Polsce, rzekomo prorodzinnej i proludzkiej w ogóle, nie ma nic za co wcześniej nie zapłaciliśmy lub kiedyś nie zapłacimy. Całe dorosłe życie płacimy ogromne składki na ZUS, a to co dostajemy przez max 9 miesięcy ciąży (co stanowi niewielki ułamek sumy, które na konto ZUS przelewamy przez 30 lat pracy) i tak jest kwestionowane. Nie wspominając już o 500 plus, na które się złożymy dzięki podatkom bankowym, podatkom od supermarketów i jeszcze innych... Ale przecież Polska to niemal raj dla rodzących i urodzonych.
 
Dziewczyny bardzo się cieszę, że u Was na wizytach wszytsko w porządku. Ja dziś byłam u dentysty i się załamałam bo pół roku mnie u dentysty nie było a zębów do leczenia mam z 6 :/ umówiłam się na 4 kolejne wizyty, szkoda tylko, że muszę na nie czekać do października... normalnie dramat mam takie słabe zęby, że boję się że po ciąży to będę szczerbata :(
Na szczęście trafiłam do bardzo fajnej a nie drogiej dentystki :) to mnie pociesza - powiedziała, zebym się nie przejmowała bo zęby wyprowadzimy :) :)
 
reklama
Do góry