reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Kiedyś korzystając z komputeta zrobilam suwaczek (bez pomocy joooasi na pewno nie dałabym rady heh) i zrobilam ten na tel i tutaj nic mi się nie wyswietla ehhhhh...
 
reklama
Jak przyjeżdżałam z poronieniami to mnie zostawiali w szpitalu. Z córka w ciąży w 12 Tyg miałam bardzo silne krwawienie to tez mnie na tydzień zostawili natomiast wczoraj lekarz zbadał mnie na izbie przyjęć i stwierdzil ze nie ma zagrożenia ciąży bo plamienia juz praktycznie nie ma ale wyslal mnie na usg gdzie sie okazało ze wszytsko ok. Kazali zwiekszyć luteinę do 3x1 i duzo odpoczywać i wysłali do domu. Następnym razem jak cos sie bedzie działo to tez pojadę bo skąd ja mam wiedzieć czy czasem ciąża nie obumarła. Wczoraj zanim pojechałam do szpitala obdzwonilam chyba ze 4 prywatne przychodnie bo chciałam zrobić usg zeby mi ktoś chociaż powiedział ze serduszko bije i nigdzie miejsca nie było a moj lekarz był akurat w innym mieście i kazał mi do szpitala jechać. Jeśli krwawisz to musza Cie przyjąć bo noe wiadomo co sie dzieje dopóki nie zrobią Ci usg a potem niech sobie gadają co chcą :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No tak. U Ciebie bylo wczoraj wszystko ok i poszlas do domu a mnie by zostawili na 3 dni zeby dostać kasę z funduszu... W ogóle to każdy omija szerokim lukiem nasz szpital. Każdy mówi ze tam jest rzeznia:)
 
hej dziewczyny :(
ja się cieszylam,ze w jeden dzien wygonilam chorobsko a dzis w nocy znow wrocilo... nie moglam spac... o 3 sie obudzilam i chyba do 5 meczylam sie zeby usnac... obudzilam sie ponowne kolo 7... potem na chwile przysnelam i o 8 wstalam... z nosa cieknie i gardło jak zdarte :( jak tylko odzyskam troche sil to sprobuje zrobic syrop z cebuli a poki co herbata z domowej roboty sokiem z malin :(
eh.. jutro mam wizyte więc mam nadzieje, ze sie troszke podkuruje :(
ogólnie to wiecie jak sprawaa wyglada... czy gin ma mozliwosc wypisania recepty na jakies leki na przeziebienie czy nie bardzo lub czy po prostu tego nie robią bo sie nie znają... ? zeby isc do rodzinnego to musialabym przed 7 stawic sie do rejestracji a z moim samopoczuciem dostac sie przed 7 do miasta oddalonego niby o tylko 4 km to jednak byloby ciezko + potem powrot do domu i powtorka z rozrywki bo loteria.. nie wiadomo czy sie zalapiesz na 9,11 czy moze 15... :( jak nie to trudno... moze w aptece mi coś bezpiecznego nie na recepte sprzedadzą :(
Kochana kup sobie syrop i tabletki na gardło i krople do nosa *spam* one są zupełnie bezpieczne bo sa stworzone wlansie dla kobiet w ciąży. A na noc miód mleko czosnek i wygrzewaj się

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No tak. U Ciebie bylo wczoraj wszystko ok i poszlas do domu a mnie by zostawili na 3 dni zeby dostać kasę z funduszu... W ogóle to każdy omija szerokim lukiem nasz szpital. Każdy mówi ze tam jest rzeznia:)

U nas jest problem z miejscami wiec moze dlatego nie przyjmują dodatkowych pacjentów. Na izbie przyjęć spotkałam dziewczynę która juz 2 tydzen chodzi z obumarła ciąża bo mimo skierowania nie chcieli jej nigdzie przyjąć bo nie miała żadnych objawów. Pani w rejestracji jej powiedziała zeby w pon przyszła bo po weekendzie jest duzo wypisów to miejsce sie napewno znajdzie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana kup sobie syrop i tabletki na gardło i krople do nosa *spam* one są zupełnie bezpieczne bo sa stworzone wlansie dla kobiet w ciąży. A na noc miód mleko czosnek i wygrzewaj się

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom

jak tak wszystkie polecacie ten *spam* to sie skusze chyba... ale miod mleko i czosnek to nie dla mnie.... pare razy prawie sie skonczylo spotkaniem z muszla jak probowalam nie bedac jeszcze w ciazy :< a teraz jak zrobilam sie taka delikatna na smaki i zapachy to juz sama woń tego by mogla zle na mnie wplynac :p mleko z miodem lubie.. kanapki z czosnkiem xD lubie.. ale razem tego za nic nie polacze juz nigdy ;D
 
A ja znów będę monotematyczna, ale tylko dla Waszego dobra :tak: skopiowane z internetu: "Czarny bez nie tylko zwalczy gorączkę i złagodzi kaszel, ale dodatkowo dzięki dużej ilości witamin i soli mineralnych wzmocni organizm, który szybciej upora się z infekcją." natura Dziewczyny, natura! :)
 
jak tak wszystkie polecacie ten *spam* to sie skusze chyba... ale miod mleko i czosnek to nie dla mnie.... pare razy prawie sie skonczylo spotkaniem z muszla jak probowalam nie bedac jeszcze w ciazy :< a teraz jak zrobilam sie taka delikatna na smaki i zapachy to juz sama woń tego by mogla zle na mnie wplynac[emoji14]mleko z miodem lubie.. kanapki z czosnkiem xD lubie.. ale razem tego za nic nie polacze juz nigdy ;D
No tak to nie ma co się męczyć. Spróbuj te leki *spam* ja bralam całą serię i ekspresem pomogły [emoji6]

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas jest problem z miejscami wiec moze dlatego nie przyjmują dodatkowych pacjentów. Na izbie przyjęć spotkałam dziewczynę która juz 2 tydzen chodzi z obumarła ciąża bo mimo skierowania nie chcieli jej nigdzie przyjąć bo nie miała żadnych objawów. Pani w rejestracji jej powiedziała zeby w pon przyszła bo po weekendzie jest duzo wypisów to miejsce sie napewno znajdzie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
O Boże... Biedna dziewczyna.
 
reklama
A ja znów będę monotematyczna, ale tylko dla Waszego dobra :tak: skopiowane z internetu: "Czarny bez nie tylko zwalczy gorączkę i złagodzi kaszel, ale dodatkowo dzięki dużej ilości witamin i soli mineralnych wzmocni organizm, który szybciej upora się z infekcją." natura Dziewczyny, natura! :)
O tak zapomniałam o czarnym bzie.. Same dobroci:) i smak pyszny:)
 
Do góry