reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Hej. Ledwo p. Doktor mowil mi w poniedzialek nie chorujemy, a ja już dziś jestem rozłożona. Jestem w pracy i czuje sie koszmarnie. Rano nie miałam nawet cytryny zeby sie nafaszerowac :/

Powodzenia na wizytach ;)

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć :)Trzymam kciuki za wszystkie wizyty.
Ja miałam pierwszą cesarkę, ale z powodu zatrzymania akcji porodowej - skutek uboczny znieczulenia. A po fakcie okazało się, że synek ważył 4300g a nie 3500g jak na usg, więc i tak nie wiadomo jak by było ;) a urodził się 11 dni przed terminem :)



Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Ledwo p. Doktor mowil mi w poniedzialek nie chorujemy, a ja już dziś jestem rozłożona. Jestem w pracy i czuje sie koszmarnie. Rano nie miałam nawet cytryny zeby sie nafaszerowac :/

Powodzenia na wizytach ;)

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie ostatnio też rozłożyło i mój lekarz rodzinny kazał mi brać tantum verde na gardło, a pani w aptece dodatkowo zaleciła picie duuużo soków, mi pomogły z malin i czarnej porzeczki, albo polecem mleko czosnek i miód, będziesz jak nowa [emoji16]


Dziewczyny, bierzecie sam kwas foliowy, czy jakieś witaminy jeszcze? [emoji381]
 
Mnie ostatnio też rozłożyło i mój lekarz rodzinny kazał mi brać tantum verde na gardło, a pani w aptece dodatkowo zaleciła picie duuużo soków, mi pomogły z malin i czarnej porzeczki, albo polecem mleko czosnek i miód, będziesz jak nowa [emoji16]


Dziewczyny, bierzecie sam kwas foliowy, czy jakieś witaminy jeszcze? [emoji381]
Ja tylko, kwas foliowy..

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Joasia ja biorę Femibion Natal 1 i witaminę d3 2000j. Na drugi trymestr mam Femibion Natal 2 z kwasami DHA.

Milkchocolate uuu to już niedługo wizyta! Zawaj nam tu szybko relacje jak będziesz po:-) ja po cichutku liczę na serduszko u ciebie i u siebie.
 
Dobry jest imbir z miodem i cytryną na przeziębienie.
Na razie sam kwas biorę.
Dziewczyny u mnie zaczęło się.. mdłości przeszły w końcowy etap. Puszczam pawia kilka razy dziennie aż dostałam chrypki [emoji30] [emoji30] [emoji30]

Napisane na SM-T211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ania współczuję. Ja narazie mam tylko mdłości ale dziś przy otwarciu lodówki już odruch wymiotny...

Podobno imbir jest dobry na mdłości. Chyba w postaci herbaty jakiejś.
 
reklama
Dobry jest imbir z miodem i cytryną na przeziębienie.
Na razie sam kwas biorę.
Dziewczyny u mnie zaczęło się.. mdłości przeszły w końcowy etap. Puszczam pawia kilka razy dziennie aż dostałam chrypki [emoji30] [emoji30] [emoji30]

Napisane na SM-T211 w aplikacji Forum BabyBoom
Ojej... Współczuję...

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Do góry