reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2017

Sylwia9 bo jestem chyba zbyt normalna i nie odnajduje sie w tematach paniki o wszystko :p rozumiem, że to kwestia charakteru i nie twierdze, że ta panika jest jakaś bardzo zła no ale ja sie w tym nie odnajduje i nie wiem jak mam uczestniczyć w tych dyskusjach :p
 
reklama
Adddaa ja też mam endometrioze tylko ze w bliźnie po cc :/

Ja miesiączki zawsze miałam regularne co 28 dni. Ostatnią miałam 1 lipca, więc do zapłodnienia doszło pewnie 12 albo 14 lipca ;)
Udało nam się w 3 cyklu starań :)
 
Kamila - ja brałam w poprzedniej na czeste napinanie się macicy 2x dziennie 100 mg ChelaMag B6.


Sylwia - nie z malin, a z liści... To liscie wywoluja skurcze. Owoce mozna jeść tonami.
 
reklama
Dziewczyny, jutro muszę oddać mocz do badania i nie wiem co zrobić ponieważ mocz musi być z nocy a ja o 4 rano chodzę siku a później o 8. I teraz co zrobić? Może to głupie pytanie ale chciałabym żeby badania dobrze wyszły...:(
 
Do góry