reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
Byłam dzisiaj na 2 wizycie u ginekologa i biło serduszko! a dziecko ma 1 cm. Z wyliczeń wychodzi że to 8 tygodni i 3 dni ciąży, czy jak na ten tydzien zarodek nie jest za mały? :(
 
Byłam dzisiaj na 2 wizycie u ginekologa i biło serduszko! a dziecko ma 1 cm. Z wyliczeń wychodzi że to 8 tygodni i 3 dni ciąży, czy jak na ten tydzien zarodek nie jest za mały? :(

super! To cudowne uczucie usłyszeć ten dźwięk :) też już miałam tą przyjemność na pierwszej wizycie. Z tego co się orientuję to 1 cm to dobry wymiar jak na ten tc :)
 
Ada trzymam kciuki. Trzeba myśleć pozytywnie.

Igusiad mnie gin na wizycie mówił kiedyś że chyba do 12 tyg go będę brala ale już nie pamiętam bo to w marcu było. Jak będę za tydzień na wizycie to się dowiem dokładnie.

Zapomniałam nicku ale gratuluję serduszka a wielkością dziecka się nie przejmuj! Serce bije a to najważniejsze.
 
92Tynka92 ja zaczęłam dopiero 5,takze tez z końcówki; p

kamilao34, mamy ten sam, termin porodu!, powodzenia;) ja
sie strasznie denerwuje, ale trzeba nyc dobrej mysli, choc wszystko nowe i kazdy objaw wywołuje lęk...

Dorota37 witamy i gratulujemy!!!

Oldzia90 jesli mozesz zrezygnować to sie nie zastanawiaj, pamietaj ze zdrowie Maleństwa jest najwazniejsze! Czy jest sens sie meczyc?
Tak intensywnie tutaj piszecie, ze naprawde jest co czytac i nadrabiać po kilku godzinach xD


Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Byłam dzisiaj na 2 wizycie u ginekologa i biło serduszko! a dziecko ma 1 cm. Z wyliczeń wychodzi że to 8 tygodni i 3 dni ciąży, czy jak na ten tydzien zarodek nie jest za mały? :(

Jak ja bylam na usg i crl wynosilo 9,4 mm to wyliczyło 7t 0d. Hmmm może każdy aparat jakos inaczej liczy. Na internecie sa strony gdzie pidajesz CRL i wylicza Ci tydzień ciąży. U mnie się zgadzało.
 
reklama
Milkchocolate to już jesteśmy trzy z terminem na 27 kwietnia:-) ale extra.
Ja jak przeczytam wszystkie zaległe posty to już nie pamiętam co komu odpisać ha ha ha. Straszna mam skleroze teraz.
 
Do góry