reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Gratuluję świeżo upieczonym mamusiom :)
Dzieciaki wszystkie cudowne <3
Zdrówka dla chorujących !
Schauma uff to kamień z serca Igorek jest zdrowy jak ryba :)
 
reklama
1461951123-1d1mld.jpeg


Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny przepraszam ze tak wpadam i tylko wypytuje ale jestem rozbita - czy znacie jakies masci/czopki na hemoroidy ktore mozna stosowac przy kp? Mam w domu Posterisan H ale nie wiem czy mozna :(
 
Ja tez potrzebuje Waszej porady[emoji5] dawid od popoludnia plakal i nic mu nie pasowalo. Dopiero po herb koperkowej zrobil 2 kupy ale stekal przy tym strasznie. Popuszczal baczki i myslakam ze bedzie ok ale dalej ryczy. Tylko na rekach zasypia a jak sie go odlozy to od nowa[emoji45] rano zobaczylam ze ma zaschnieta krew na pepuszku. Wyczyscilam. Po poludniu znow widzialam ciutke a wieczoram jak tak ryczal to bylo juz jej duzo. Wyczyscilam patyczkiem i w srodku byla czerwona krew taka jakby zywa. Czy mam sie martwic???????? Moze to dlatego tak placze, kurde czemu obsluga noworodka musi byc taka skomplikowana[emoji53] [emoji53]
 
Kitki ja tą krewka bym się nie przyjmowała, mojej też leciało. Nie grzeb tam za często, mnie polozna mówiła max. 3 razy dziennie psikac octaniseptem i wycierac patyczkiem i jeszcze raz psiknac i tak zostawic.
Co do spania to cóż... Moja tez jest wygodnicka i na raczkach zasypia ładnie ale odloze ja do lozeczka i płacz. Taki urok.

Ania co do hemoroidow to nie pomogę ;-)
 
reklama
Dziewczyny przepraszam ze tak wpadam i tylko wypytuje ale jestem rozbita - czy znacie jakies masci/czopki na hemoroidy ktore mozna stosowac przy kp? Mam w domu Posterisan H ale nie wiem czy mozna :(
Ania, mi w szpitalu przepisali hemorectal. Tańszy od posterisan, aczkolwiek ten drugi też stosowałam.
A, dopiero doczytałam, że pytasz o posterisan H - tego nie miałam, ale w internecie sprawdziłam i na ulotce napisali, żeby skonsultowac z lekarzem w razie ciąży lub kp.
Kup sobie hemorectal, kosztuje 10 zł więc wydatek żaden.
 
Do góry