reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Pozazdrościla innym i od razu poszło:-)

Mikulinka ja to Cię podziwiam że i tak dajesz radę sama z 3 dzieci. Ja nie mam czasu przy jednym... O trójce nie myślę nawet.

Kitki to Ci się położne trafily... U mnie mie były złe w tym szpitalu. Ale oszalec tez było można.
Ja przy nawale to laktatorem ściągnąć nie mogłam bo mi się zastoje porobily, uzywalam go wtedy pierwszy raz to myślałam że popsuty. Dopiero moja mała ze mnie wszystko wyssala ;-)

Klaudyna mnie polozna poleciła to samo z octaniseptem z tym że na patyczek i miejscowo przemywac.

Ivet to wpadaj częściej:-)

U nas dzisiaj nocka pod znakiem gazów. Mała troszkę mi się męczyła, słabo spała. Chyba znowu muszę uskutecznic krople...
 
reklama
Wrozko Martito spojrz w swoja magiczna kule czy dzis idziemy do domku czy nie? [emoji6] [emoji1]

Ania - kciuki za dzis zeby bylo w miare bezbolesnie

Klaczek - za Was tez kciuki. W koncu doczekalas tego 25- go[emoji4]

U mnie juz lepiej troche. Nerwy mi przeszly. Mam nadzieje ze wyjdziemy szybko
 
Mikulinka ja mam 2 dzieciaczkow i daje rade tak myślę ;-) system wypracowany i daje rade ogarnąć wszystko w domu i w okol dzieci i siebie. Chociaż są momenty ciężkie starsza teraz ma bunt dwulatka czasami jest bardzo niegrzeczna, albo jak malutka długo wisi na cycusiu to ciężko coś zrobić ale w końcu się najada i wtedy działam. Wszystko zależy też
od nocy jaka była i moich sił.
Kitki nie denerwuj się :-* trzymam kciuki żebyście szybko wyszli
Aniu super! Powodzenia!
Alunia ja nie jestem pewna czy moja ma dalej trądzik czy jakaś alergie...:-(
U nas noc też średnia znowu kropelki musiałam dać bo się meczyla malutka i rano też.
Dzisiaj mam w planach jechać po okleiny bo chce szafki jakoś odświeżyć :-D albo po stanik i bieliznę wyszczuplająca :-D jak u was z planami dziś :-)?

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ania to Ci się udało :) Powodzenia i trzymam kciuki :)

Kitki pielęgniarką czasem przyda się doprowadzenie do pionu :) ale oczywiście szybkiego wyjścia do domu życzę :)

No ja się ubieram i jadę na ktg bo się nie mogę doczekać. Na 11 mam wizytę więc zobaczymy co tam się dzieje w tym moim brzuszku i nie tylko :p
 
Ja dzis pierwszy raz odprowadzam córkę do przedszkola z wózkiem, logistycznie cziezkie wyzwanie zeby zdazyla na śniadanie ;)

Wydaje mi sie, ze z dwojka czy trojka dzieci paradoksalnie łatwiej sie zorganizować niz z jednym. Przynajmniej ja tak mam, z Julia to czasami nie miałam czasu sie wykąpać, a teraz wszystko jak w zegarku :)
Dzis umawiam sie na paznokcie bo zaniedbana jestem ;) fryzjera zaliczyłam przed porodem, a farbę klade sama.

Kitki ze mną na sali leżała laska co jej córeczce wykryli za wolne tętno, a ona zamiast sie cieszyć ze to badaja to marrudzila ze musi w szpitalu dluzej zostac. Z pretensja do każdego... Nigdy ludzi nie zrozumiem.

Lusinda moja magiczna kula obstawia jeszcze 27 i 29 wiec sie szykuj ;)
 
Martita z tym mam największy problem żeby wyjść gdzieś na czas ;-) ja muszę pofarbowac w tym tyg włosy, pazurki maluje tym miracle gel bo dłużej się utrzymuje ale chciałbym hybryde mieć :p
Lusinda daj znać :-D

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kaczek trzymam kciuki!

Ania super ze się już zaczęło, kciuki również bardo mocno zaciśnięte!

Kitki wiem jak bardzo chcesz już wyjść. Mam tak samo a ja Anie musiałam naswietlac i dziewczyna z sali dwuosobowej tez... saunę miałyśmy totalną. A i okna nie było jak uchylić bo dzieciaki porozbierane.

U nas kolejna ciężka noc. Mała dopiero teraz puściła serię bąkow i uspokaja się przy piersi :(

U nas dziś główny plan to pediatra gdzie dobierzemy wynik bilirubiny. Wiec juz mam mega nerw a to dopiero o 16. Poza tym wieczorem chce podziałac trochę zawodowo żeby nie wypaść z wprawy ale ciężko mi bardzo jak jestem tak mega niewyspana
 
reklama
Do góry