reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2016

Marzenka super! Ogromne gratulacje! :) Jak tylko będziesz mogła, to napisz coś więcej i wstaw fotkę.

My wczoraj i dzisiaj werandowaliśmy Damianka a jutro mamy zamiar wybrać się na pierwszy spacer. Już się nie mogę doczekać, pierwszy raz w życiu będę szła z wózeczkiem :)
 
reklama
Sylwia_k wiesz troche smieszy mnie to co napisalas .. Caly czas pisalas na majowkach a teraz jak bedziesz rodzic koniec kwietnia to sie do nas przenosisz ...przecierz my cie nie znamy a majowki tak...ja tak jak i spora czesc dziewczyn urodzilysmy w marcu ale widzisz mimo to piszemy dalej tu ...
 
Marzenko gratulacje!!!!

Odpocznij sobie teraz, bo na pewno jesteś wykończona, a.ja już nabierzesz sił to daj znać co i jak: )
 
hej dziewczyny :) szkoda, że tak późno zorientowałam się o istnieniu takiego forum. Termin mam na 17.04 i już nie mogę się doczekać :) pewnie nie zdąże nadrobić zaległości bo przez te 9 miesięcy dużo się między wami wydarzyło.. :) Gratuluję wszystkim mamusią, które już tulą swój skarb i życzę dużo odwagi tym co mają to jeszcze przed sobą tak jak ja.. :)
 
Marzenka gratulacje :* ale Ciebie synek przytrzymał :D

Beata oby pogoda wam sprzyjała :) już też się śmiałam że muszę wózek do domu przynieść i potrenować bo nie wiem czy będę umiała nim kierować :D

Jadę zaraz na szkołe rodzenia, przedostatni raz chociaż mam nadzieję że za tydzień może będę już po porodzie i nie będę musiała jechać na gimnastykę :p
 
Dziewczynki podpowiedzcie mi jak skurcze przepowiadajace sie objawiaja - wiem ze niby cala macica robi sie twarda a nie tylko czesciowo. To juz tak mam id jakiegos czasu po kilka razy dziennie. Trzyma chwile i puszcza i tak sobie cwiczy i po jakims czasie przechodzi. Nie jest to jakies mega bolesne. Ale wczoraj i dzis mam tak ibaczej - cala macica robi sie twarda i mam takie jakby ciagniecie klucie prad czy nie wiem jak to nazwac od gory macicy do dolu i to boli mocno. Do tego mam te klucia w pochwie i pachwinach takie dziwne i parcie ale bardziej na odbyt. Plecy mnie nie bola ani nic tylko ten brzuch i te ciagniecia. Jak zlapie to boli mocno. Leze dzis prawie caly czas ale to nie pomaga. Maly aktywny jak zawsze. Jejku to moje drugie dziecko a ciemna jestem w tych sprawach:( wszystko zapomnialam po corce juz
 
Kitki
U mnie to bardziej takie bóle menstruacyjne. Może u Ciebie się zaczęło? jak masz jak to może podjedz na Ip niech Ci zrobią ktg i bedziesz spokoniesza.
 
reklama
Do góry