reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

dżoana marzenka ma termin tak jak ja- na sobotę :)
schauma co do męża to nie wiem, chyba nie ma co popadać w paranoje tylko niech śpi w innym pokoju... chociaż może mi się tak lekko pisze a sama bym się pewnie zamartwiała
 
reklama
1458980400_dusrds_600.jpg


Marzenka mam nadzieję, że nasze dzieciaczki nie mają takich wymagań :D
 
Kitki trochę lepiej, ale pokarmu mam coraz mniej :\ chłopcy ladnie przybierają 2440 i 2750sa kochani. Nadia trochę broi próbuje zwrócić na siebie uwagę :)
Milka i jak? Masz juz synka :)
Kitki dobrze ze maluszka badanie wyszlo dobrze :*
Kwiecień sie zaczął a co tu tak cicho :)
 
reklama
Malasowka pytałaś o połóg po cc.
czułam się dobrze, po zabiegu nie bolała mnie wcale głowa , a słyszałam nieraz ,że to częsta dolegliwość.
Ból tez w miatę szybko ustąpił. Mialam cc zaraz po północy i dostawałam przeciwbólowe zaraz po zabiegu i eszcze w ciągu dnia, poźnie pytali się czy chcę jeszcze ale nie potrzebowałam.
Pionizowali mnie po około 10 h ,tu trochę wysiłku było.

Rana goiła się bardzo ładnie , w domu tez przeciwbólowe nie były konieczne.
Natomiast osłabienie organizmu spore, po około tygodniu od cc chciałam wyjsc na spacer z synkiem , przeszłam 100 m i zimne poty mnie oblewały. Dobrze , że była wtedy ze mna mama wiec powolutku , z przerwami spacerowałyśmy.
Nie pamiętam ile czasu tak miałam.

Jeżeli chodzi o karmienie,to pokarm ruszył 2 dni po porodzie, mały musiał być dokarmiany w szpitalu. Dużo pomógł mi laktator zeby rozbujać laktację.
Tym razem od razu pakuję go do szpitala.

Mówi się,że szybciej dochodzi się do siebie po cc gdy zabieg wykonywany jest gdy akcja skurczowa juz ruszyła. Tak samo z laktacją.Nie wiem na ile to prawda.
 
Do góry