reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Aniu trzymam kciuki żebyś jutro wyszła :-)
Aniabuu dobrze, że pojechałaś i teraz odpoczywaj
Kitki ja nie wiem ile damy ;-) mamy za tydzień w niedzielę, my akurat z tych co przyjamuja księdza i chodzą co niedzilę do kościoła i w święta no i jesteśmy wierzący i praktykujący :-)
u mnie śniegu nie ma a córcia bardzo lubi i saneczki :-) zaraz sobie coś zjem i pójdę chyba spać ;-)
 
reklama
Ilosc zlotowek danych w kopercie nie jest wyznacznikiem wiary,takie moje zdanie.trzeba być po prostu dobrym czlowiekiem.ludzie troche sami tak nauczyli...to jak z lekarzami.trudny temat....
 
Martita a u nas właśnie wszystko stopniało :)

My jesteśmy wierzący i praktykujący i co niedzielę do kościoła chodzimy, ale mamy bardzo fajnego proboszcza, który jest nieroszczeniowy i nie robi problemów typu nie ochrzczę dziecka bez ślubu rodziców itd. zakłada że jesteśmy dorosłymi ludźmi. Dawniej dawałam 20-30 zł, teraz trochę lepiej zarabiamy to przeważnie 50 zł, ale w tym roku nie mamy kolędy bo proboszcz nie da rady obejść wszystkich parafian, a stwierdził, że bez sensu żeby przysyłać w "zastępstwie" kolegę z innej parafii. Będziemy mieli kolędę dopiero za rok.
 
Schauma i to jest wlasnie normalne podejscie. Moj proboszcz nie chrzci dzieci spoza związków małżeńskich.jak przyszła do niego moja sasiadka zeby pochowal jej meza i powiedziala ze nie ma duzo pieniedzy bo zostala sama z corka ktora sie uczy a ona ma tylko emeryture to uslyszala ze ma kredyt załatwić bo pogrzeb kosztuje tyle i tyle...wiec moje zdanie jest jakie jest.
 
Majka..smutno czytać :( jej zeby nawet w sprawie pogrzebu tak postąpić :(....ja miałam sytuacje extremalnie ciężka w swoim życiu....poszłam z mężem do księdza o poradę, rozmowę, szukałam jakiegoś ukojenia i pomocy duchowej...a ksiądz odrazu nas skwitował ze nie ma dla nas czasu a jesli przyszliśmy po pieniądze to on nam nie da bo nie ma...mi nawet przez myśl nie przeszło zeby prosić o pieniądze ...moj maż bardzo to przeżył ja tez...naszczescie dzięki znajomym poznaliśmy parafie która prowadzą franciszkanie....
 
Niestety coraz zadziej widze ksiezy z powolania ;/ na ten przyklad u mojej mamy na osiedlu strzezonym mieszka ksiadz ,a kim ten ksiadz jest ? Bratem prezydenta miasta szczecin .ha i skad ten ksiadz ma na mieszkanie za 500 tysiecy zl? Dorobil sie uvzciwie ? :errr:
 
Dziewczyny jak u was ze skurczami ?? Bo ja zaczelam wczoraj 31 tydzien i juz mnie holernie mecza te braxtony hicky czy jakos tak eh :( wczoraj wieczorem nawet po nospie nie chcialy przejsc juz mialam zle mysli naszczescie sie uspokoily :errr:osiwieje przez te skurcze przepowiadajace :0
 
reklama
Beatka szczesciaro :)
Ja w obu ciazach sie meczylam z przepowiadajacymi tylko nie pamietam od ktorego tygodnia i ciekawi mnie czy u was tez juz sie zaczely ;/
 
Do góry