reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Kitki..powinno być co łaska ...w końcu to powinność księdza /domyślam sie ze chodzi o kolede...zależy kitki jak czujesz sie finansowo ...ja nie szaleje z kopertami..ma być co łaska to jest co łaska :)u nas zakonnik nie chce brać kopert..ale mowie ze to na potrzeby parafii..parafii nie do diecezjalnej ..nalezymy do franciszkańskiej parafii nie diecezjalnej ...franciszkanie sa ubodzy ..sam kościół wyglada tez bardzo skromnie ..
 
reklama
Ja bym najchetniej wcale nie przyjmowala...no ale wiecie moj maz :confused: ciagle od kilku lat slucham w kosciele zd nowy buduja datki potrzebne i najlepiej ofiary w kopertach :mad: wolalabym dzieciom cos kupic. Ech...
 
Ja bardzo zrazilam sie do zwykłych księży i kościołów ...za dużo tam polityki i biznesu..,na szczęście mamy zakon franciszkański 30min od nas i to jest moje miejsce ...dużo ewangeli,pięknych rekolekcji ,nauk dla małżeństw ,poznawania słowa Bożego ...jest poprostu inaczej ..bardzo skromnie ale wszystko bardzo uduchowione ...na kolędach jest śpiewanie kolęd ,rozmowy,wspaniała atmosfera ..,
 
A u nas na koledach ogladanie scian lustrowanie wszystkiego itd. A pytania to o prace gdzie kto pracuje i jak z finansami dajemy rade. I to sie nazywa koleda
 
Dlatego ja księdza nie przyjmuje wcale. Mój coś psioczyl ze jak to, nie przyjmujemy księdza... To się zapytałam czy był krede poświęcić w 3 króli zeby te znaczki na drzwiach napisać, to się uciszyl. Nie znoszę tej całej sztucznosci w kościele, tych wspaniałych katolików co to innym wytykaja a sami nie lepsi. A księży tych starych w szczególności to już w ogóle... Także Marzenka zazdroszczę takiego kościółka. A Ty Kitki daj 20 zł i niech się darmozjady bujają... No bez przesady.
 
Kitki no jak księża chcą sie pławic w luksusie i ich skromność w ręce pali to 20zl max ...moj kościół jest skromny az za bardzo ...remonty tez by sie przydały ...ale na głowę nie leci :)ludzie tez sa różni...jak wszędzie ...ale ja podążam za tym czego szukałam i jak czuje wiec postępuje zgodnie ze swoimi zasadami
 
Ja jestem zdania że modlę się do Boga, a nie do księdza, bo jakbym patrzyła tylko na księży, to dawno przestałabym chodzić do Kościoła. A jestem z tych co w każdą niedzielę chodzą do kościoła i nie wstydzę się do tego przyznać, choć wiele krytyki usłyszałam od ludzi na ten temat. My z mężem dajemy księdzu 50 zł na potrzeby parafii.
 
Kitki no ja tez dopiero teraz miałam glukozę 27+3tc
Ania to bardzo niskie szok.
Kitki ja tez mówiłam ze 50zl bo a moj maż mowi ale w życiu i włożył 20zl. A w sumie racja. Na co inne pieniądze nam sa potrzebne.
 
reklama
Beatka ja tez ...praktykuje swoją wiarę,czytamy ewangelie rozmawiamy o Bogu..,dla mnie pismo święte to podstawa mojego życia ..ja mam swój maluśki kościółek ..i uwielbiam tam chodzić ..moje dzieci i maz tez...ale to księża miedzy innymi maja nas przybliżać swoją postawa do Boga i być dla nas pasterzami...ja nie wstydzę sie głośno mowić ze kocham i wyznaje Chrystusa ..nie zaprzeczam wierze w niego tylko ta postawa diecezjalnych księży jest daleko od tego czego powinno być blisko
 
Do góry