reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
dziękuję kochane za odpowiedzi co do kanapy :) bardzo ułatwilyscie mi wybor i na pewno kupię skórzaną w takim razie :)

pisalyscie o zmianie ruchów dzidziowych - moj tez teraz częściej się wierci, obraca, przesuwa niz kopie choć jak kopnie czasem to az podskakuję :)

co do księży my tutaj nie przyjmujemy, zresztą prawie do kościoła nie chodzimy - ja w niedziele pracuję, mąż też bardzo często, a parafia tutaj nastawiona jest bardzo roszczeniowo... :/ ksiądz co pol roku ma nowszy samochod, za nauki przedmalzenskie żąda 300£...finansowa parafia.

marzenka zazdroszczę Ci, ze masz taki bliski dostęp do takiego cudownego zakonu... chciałabym chodzic na msze, ale właśnie do miejsca gdzie czuc Pana Boga.. tutaj takich nie znam :( więc z Bogiem rozmawiam soboe w domu.
 
Nasz proboszcz tez ostatnio kupil sobie nowe auto zreszta nie tanie takze ja koledy nie przyjmuje ,slubu tez nie bralismy u nas w kosciele tylko u dominikanow w srodku miasta .wspaniali ludzie nawet koperty nie chcieli za slub ale wcisnelismy jakos :)
 
Dalismy jednak te 5dych...z bolem serca z mojej strony;) na wyjsciu ksiadz wspomnial ze jakbysmy mogli co miesiac choc 20zl na budowr kosciola...ale w kopercie z adresem bo to spisuja:oops: powiedzialam mezowi ze w przyszlym toku sam przyjmuje jak chce
 
Milka moja parafia to przeciwienstwo waszej. Jedzimy prawie co tydzien, mily,oddany ksiadz. znajomi brali slub u niego to kasy nie wzial i powiedzial zeby dzieciakom cos kupic :) Milo sie z nim rozmawia :)
 
Kitki ..bulwersująca postawa księdza...wrrr...Blulovie ja ciągnę w stronę zakonników ..oni ślubowali oddanie Bogu,ubóstwo, czystość , celibat ...a zwykli księża tylko celibat ślubują stad wielu z nich ma takie podejście do tematu kościoła jak do instytucji finansowej:( ...nasi franciszkanie maja jedno auto do podziału i to jakis tam klekot, sprane koszulki polo, i czasem buty proszące sie o wymianę na nowsze...ta skromność ich w istocie jest az piekna...i to oddanie dla wiernych i uduchowienie we wszystkim co głoszą...tez kopert nie chca brać, ani chodząc po kolędach ani za udzielanie sakramentów...czuja sie wrecz zniesmaczeni...
 
Dlatego ja mam podejscie jakie mam bo mi sie w kieszeni noz otwiera jak pomysle 20miesiecznie to prawie 250rocznie. Ja mam na kogo wydawac
 
reklama
Do góry