reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Hahahaha ja idę na glukozę jutro, do tego toxo i coś tam jeszcze wiec tez bedzie spotkanie z kolejka :)

Dzwoniła do mnie dzisiaj położna, bardzo miłe zaskoczenie. Powiedziałam jej ze mam kilka pytań odnośnie porodu i jutro do mnie wpada na herbatkę. Tak po rozmowie wydała sie bardzo sympatyczna i gadatliwa, a ja lubię takie pokręcone babeczki :) w tamtej ciazy chodziłam prywatnie cały czas i widocznie mnie nie wyhaczyly , dopiero po porodzie, a teraz tylko na usg prywatnie wiec znalazły do mnie kontakt :)
 
reklama
Ja po USG III trymestru. Mały ( na 100% chłopisko ) waży około 1395g i jest już w położeniu główkowym ( do tej pory był ułożony miednicowo) . Łożysko trochę się ruszyło i jest w tej chwili nadal przodujące ale brzeżnie, oby migrowało dalej na tylną ścianę. Muszę zrobić jeszcze jakieś dodatkowe USG i badanie z krwi z powodu cukrzycy. Ale póki co wygląda, że junior zdrowy jak rybka.
 
Annika gratuluje :))

A ja tam sie dzis w realu wepchnelam na poczatek kolejki w tej kasie dla ciezarnych nl co :) a jakas laska zaczela cos pod nosem warczec ze bezczelna jestem ,tylko spojrzalam zostawila jogurt i poszla obrazona pfff :evil:
 
Ja tez glukozę robie jutro lub w piątek. Ale i tak musze szybko wejść aby zdążyć zrobić badanie przed zamknięciem. Ja raz w Tesco skorzystałam z pierwszeństwa i nikt nic nie mowic☺
 
heh to ja wam powiem co mi dzisiaj babka w sklepie odwaliła :) zwykły sklep, zwykła kasa więc ja się tam cudów nie spodziewam już się przyzwyczaiłam że się tylko patrzą jak na kosmitę ale dzisiaj podchodzę do kasy jakaś babka starsza przede mną towary wypakowuje, popatrzyła na mój brzuch i nawet wyglądała jakby się zastanawiała czy mnie nie puścić ale nie.. ok wystawiam swoje rzeczy za nią a ta nagle jak zobaczyła mój tonik do twarzy i się pyta czy tu go na kosmetykach wzięłam to że leci po taki i że mogę wejść przed nią... tylko że wiecie jej towary już wywalone, ja też jednej czy dwóch rzeczy nie miałam tylko więcej i co ona myślała że ja będę to teraz przestawiać?! nie dziękuję to ja już wolę sobie poczekać i jeszcze wielce zdziwiona była jak przyleciała z powrotem czemu nie weszłam przed nią że przecież mówiła heh
a co do badań no to mi pobierają u gina w gabinecie nigdy nie miałam kolejki tam do laboru ale już do niego to tak bo przyjmuje jak kto przyjdzie za to w międzyczasie zawsze mi porobią te badania to przynajmniej się nie nudzę
 
W Tesco to chyba są specjalne kasy z pierwszenstwem dla ciężarówek No to mam malza w domu . Teraz pojechal corke zawieść na angielski. A ja sobie leżę pod kocem .
 
Mikulinka - w auchan tez sa a niedawno opisywalam jak stalam pieknie w ogonku i oczywiscie nikt brzuszka nie widzial. Trzeba robic tak jak bluelovi :)
 
ja nic nie wiem żeby się zmienilo coś:baffled:
u mnie tez cyrki ze zwolnieniem ale to dlatego ze w Ewusiu widnieje już nowe nazwisko a dowód mam stary, w pracy kaza brac na stare a lekarz recepty itd. na nowe wystawia. Ogólnie mam burdel w papierach:-( :(

Kiki, a co załatwiałaś po kolei po ślubie? Jutro chcę brać L4, mam już na nowe nazwisko brać czy jak? Nic nie załatwiałam, ani banków, ani nic, jeszcze nie mam aktu ślubu z USC, dopiero co wróciłam z Zakopanego, to od dzisiaj latam po lekarzach, coś nie tak mi z zębem zrobiła, boli jak ch*****. A tu jeszcze dokumenty mnie czekają.
 
reklama
Do góry