reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Antus moja córka przez pierwszy rok to przespała. Teraz mały dzik i dużo nie różni sie pewnie od Twojej ;) [emoji177]
Nie no kitki jakby mi tak baba powiedziała to by chyba diabeł ze mnie wyszedł [emoji83]
Mikulinka całe szczęście ze sie udało ;)
Martita u ciebie jak zwykle nudno i bez zmian. Zazdroszczę ;)
 
reklama
Ale z was ranne ptaszki :D Ja się o 8 codziennie zwlekam polkne jeszcze szybko śniadanie przed wyjściem a potem odprowadzam Damiana do przedszkola, robię zakupy i wracam do domu na pokojna kawkę i do domowych obowiazkow.
 
Bylam na przeglądzie uzębienia i lekarz zalecil mi uzupełnienie wypełnienia, ale to ze znieczuleniem sie robi, bralyscie takie znieczulenie w ciazy?
 
Ania - mój mąz mowi ze widział już ze jestem wkur....na po tej pierwszej babce co się wepchnęła, także jak usłyszał tę drugą i zobaczył mój wyraz oczu to już wiedział ze jej nie daruję;-) ;) a ta ostatnia co z tym dzieckiem to dobrze ze się nie odezwała bo bym chyba ja pogryzła:-D mąż mowi ze po tym moim wystąpieniu to każdy głowe spuścił i cisza się zrobiła az głupio i ze już nikt by się nie odważył raczej zabierać głosu, ale ta ostatnia babeczka z tym synem to przyszła już po całej akcji wiec była nieswiadoma, ale ze stałam przy drzwiach z brzuchem i jeszcze Nadia marudziła i mówiłam ze teraz już nasza kolej to chyba jej było głupio pytać

a z tego wszystkiego jak Oni pojechali do szkoły to poszłam po drodze i w cukierni ptysia kupiłam i pytam babki czy dzisiejszy na pewno bo nie lubie scukrzonych takich a dużo ich było i tak jakos z boku mi go podała, na ladzie stało pełno a z boku jeszcze pol tacy i tego z boku dała, a Ona ze tak ze dopiero przywieźli itd. Przyjechałam do domu, rozpakowałam i co...az sztywny z wierzchu cały scukrzony:wściekła/y: jakbym miała auto to bym normalnie odwiozła babsku i jeszcze o lade pieprzneła, kłamczucha jedna, pewnie te z boku to wczorajsze. A mowilam babsku ze nie lubie takich. Blee, cały wierzch wywaliłam ten twardy, dobrze ze choć mniej w boczki pojdzie;-) ;)
 
Bylam na przeglądzie uzębienia i lekarz zalecil mi uzupełnienie wypełnienia, ale to ze znieczuleniem sie robi, bralyscie takie znieczulenie w ciazy?
ja nie brałam ale podobno bezpieczne, pytałam dentystki córki i mowi ze bezpieczne te znieczulenia sa w ciąży. A jak już to mozna się bac w początkowych tyg a później już nie
 
no ładnie ładnie Kitki :)

a mi już dzisiaj ból przeszedł, czyli zaleganie na łóżku pomogło. Ale tak jak Infini opisuje te odczucia jako kopnięcie w krocze albo zakwasy to właśnie dokładnie to mi obrazuje ten ból :) Natomiast dzisiaj mnie głowa od rana boli...chyba uroki drugiego trymestru się kończą...

A z tymi brzuszkami, to pamiętam, że Mikołaj był ogromnie aktywnym dzieckiem w brzuchu, stąd miałam również częste twardnienia, kopał bardzo mocno, przekręcał się , wypychał mi pod biodra rączki i miał częste czkawki, trudno mi było powiedzieć kiedy śpi a kiedy nie...jak się urodził to...nic się nie zmieniło :p bardzo mało spał i trzeba było go zabawiać, on z resztą ma taki gorący temperament. Jak dotąd czuję, że Alicja będzie łagodniejsza, dużo mniej się kręci, a jak ma fazy dużej aktywności to jest delikatna nie jak braciszek piłkarz ;) Zobaczymy czy się potwierdzi po narodzinach :)
 
I powiedzcie mi jeszcze czy cos siw zmienilo w kwestii wystawiania zwolnień, bo moja ginka mówi ze system sie zawiesił i nie może mi teraz wystawić, zapisala sobie adres pracodawcy i powiedziała, ze centrum medyczne wysle samo poleconym. O co chodzi?
 
Martita ja z córka miałam znieczulenie czyli chyba można ;) co do zwolnień to niewiem. Zawsze mam na czas ale teraz mnie wkurza bo mam po 2 dni to na tydzien to na dwa tyg teraz szpitalne dlatego tylko na dwa dni wrrrrr będę dostawać z zusu jakieś skrawki ;P
 
ja nic nie wiem żeby się zmienilo coś:baffled:
u mnie tez cyrki ze zwolnieniem ale to dlatego ze w Ewusiu widnieje już nowe nazwisko a dowód mam stary, w pracy kaza brac na stare a lekarz recepty itd. na nowe wystawia. Ogólnie mam burdel w papierach:-( :(
 
reklama
U mnie Damian w brzuchu ruszał się dużo ale to były spokojne i zrównoważone ruchy tak sobie plywal, lekko się wypinal i zawsze mówiłam ze to będzie spokojne dziecko i rzeczywiście on raczej taki ostrozny, najpierw musiał się zapoznać z otoczeniem nie latał tak "na złamanie karku" Dominik wydaje mi się ze będzie trochę aktywniejszy :D przy nim to czasem czuje co to są mocne kopniaki, wczoraj to się tak wypiac próbował ze z jednego i drugiego boku brzucha go mialam myślałam że mi zaraz brzuch trzasnie :)
 
Do góry