reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Dziewczynki to dobrze Wam poszla ta glukoza :)

Sweetka ja mam taki kacik na podreczne kurtki. Jak wyschna to chowam do garderoby, to te drzwi obok. Wolalam tak niz zanosic tam rzeczy gosci bo w garderobie mam czesc wieszakow na jednej scianie a na drugiej polki i trzymam tam szaliki czapki ale tez buty w kartonach pochowane a o gory posciel i reczniki. Tez pranie do prasowania tam rzucam wiec czasami maly burdelik tak sie tworzy i lepiej by mi tam nikt nie zagladal ;)
A ta skrzynia to na podreczne nasze buty bo niecierpie jak stoja powystawiane. Zreszta moj piesek chetnie by takowe schrupal :D
 

Załączniki

  • 1452156787047.jpg
    1452156787047.jpg
    29,7 KB · Wyświetleń: 42
Noo widzę Drobi, że Ty z lozeczkiem to tak jak ja :) otworzyłam ostatnio ten materacyk który dostaliśmy razem z lozeczkiem. Masakra... Zwykła gąbka oblozona chyba kokosem? Nie mam pojęcia czym... Ale w sumie ja bym nie chciala na tym spać a co dopiero moja mała księżniczka ;)
Maja, Drobi to życzę zeby już Wam szybciutko zlecialo :)
 
Sweetka ja mam tak jak twoje koleżanki. Jeżeli kurtka jest delikatnie wilgotna to wieszam do szafy i ewentualnie nie domykam. Jak jest bardzo mokra to zanosze do łazienki aż wyschnie. Nienawidzę butów i kurtek w przedpokoju. Zresztą jak coś gdzieś stoi - najchetniej pochowałabym do szafek. Nawet ooce na blacie w kuchni zaburzają mi harmonię ale ich juz nie schowam:p
 
Alunia, ja jeszcze nie miałam okazji obejrzeć, ale jak to ma tak wyglądać, to juz zacznę się rozglądać za nowym:)
Majka, oby szybko zleciało:) Smacznej kajzerki:)
 
Noo juz mnie tu dziewczyny do pionu ustawily, ze materacyk musi być nowy i już. Faktycznie poczytałam trochę i mawet jakby był dobry to i rak kupilabym nowy.
 
reklama
Wiecie co jade na ip z mezem bo mam.mokre majtki i mam bolesna kulke pod skora na wardze na dole ,modle sie zeby to byly tylko uplawy a zeby ta kulka nie byla opryszczka :/
 
Do góry