reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Dziewczyny nie ma co sie klucic jesli fenika musi miec cc no to nie ma co jej straszyc tylko pomuc , ja dwojke dzieci urodzilam naturalnie i moge powiedziec cos na ten temat bo moje krocze jest w okropnym stanie wiec mam juz zalecone po 3 porodzie isc na plastyke pochwy bo to juz nie sa wzgledy estetyczne tylko zdrowotne nke bd sie w to po raz ktorys zaglebiac , do tego przeszlam tez plastyke brzucha po ktorej odrazu zaszlam w ciaze i mam blizne od biodra do biodra ktora coraz bardziej ciagnie i sie modle kazdego dnia zeby mi skury na brzuchu starczylo. Sie rozpisalam...
 
reklama
Bluelovi - a co lekarz mowi ze tak szybko po plastyce brzucha zadzlas w ciaze? Krzyczal strasznie czy nie robi problemu? Sprawdzaja ci jakos grubosc tej blizny?
Bo moj gin cos mowil ze od 30tc na kazdej wizyciebusg i sprawdzanie wlasnie grunosci blizny czy sie nie rozchodzi czy nie jest cienka itd a ja cc mialam prawie 7lat temu wiec myslalam ze po takim czasie to juz nic nie grozi mojej bliznie ze wszystko zrosniete i nic nie ma prawa peknac
 
Kitki moja lekarka tylko glowa kreci i sie zastanawia czy cc nie trzeba bedzie robic przed terminem ale niby w czym by mi mialo go pomuc to nie wiem ...wiecie jaka moja gin jest ...hm...nie blizny nie miezy tylko mowi ze bardzo twarda a pozatem mi sie zrobil okropny bliznowiec pomimo masci silikonowych .inni lekarze jak widzieli to tez tylko glowami kreca czy skury starczy..no musi starczyc a co innego :/
 
Fenika jesli musisz miec cc to i tak nic gadania o zaletach i wadach obu sposobach nie da.cc to operacja i na pewno kazda z nas jest tego swiadoma. ja mialam pierwsza cc, jakos strasznie mnie sie to nie kojarzy. Bardziej w pamieci mam strach o mala, niknace tetno i biegajacych nade mna lekarzy tuz przed cc. teraz mialam wybor, wybralam cc. slowa lekarza i przestroga ze pod zadnym pozorem mam juz nigdy nie nastawiac sie na porod sn skutecznie odstreczaja mnie od mysli o porodzie naturalnym
 
Bluelovi - pierwszy raz dzis slysze od Was o czyms takim jak bliznowiec. To sie masciami leczy czy trzeba wyciac czy jak? Co do brzuszka to skora nie ma wyjscua rozciagnie sie, ciekawe jsk blizna. Ale juz niewiele Ci zostalo, jdszcze troszke i po wszystkim a brzusio bedzie ladny
 
Mi gin nie sprawdza tej blizny, którą mam na skórze, tylko tą która jest na macicy po jej zszyciu. Bo jest ważne żeby to ona się nie rozeszła, inaczej dziecko może się urodzić do jamy otrzewnej a co za tym idzie, oznacza to ciężkie powikłania dla matki i dziecka. Na forum była dziewczyna, która kilka lat temu miała cesarkę i jak zaszła teraz w kolejną ciążę, to okazało się że ma 1,5 cm dziurę w bliźnie na macicy.
 
My sie nie klocimy tylko wymieniamy naszymi doswiadczeniami , opiniami, uczuciami. I chyba na tym to forum polega ze kazdy ma prawo pisac co mysli.
Ja na przyklad czekam jak na skazanie... Choc ciesze sie jak glupek Bo mi robi sie niedobrze I jakbym ciagle glodna byla. Czuje sie ciazowo. Przeczytalam juz chyba wszystko o serduszku w 7 tyg ciazy po polsku I ang. Odpowiedzi w internecie nie znalazlam..... na dwoje babka wrozyla. Ale jestem dobrej mysli a to chyba najwazniejsze przeczucie ;)
 
reklama
Do góry