reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Rsz jeśli chodzi o samopoczucie to wejście w 3 trymestr niesie ze sobą nowe dolegliwości...mnie od 2 dni boli kość łonowa :(cieżko wstać ,chodzic po schodach :( ja jeszcze pracuje i nie wiem jak daje radę ..
 
Bluelovi trzymaj się kochana. Daj znać jak tylko Cię zbadają. Jesteśmy z Tobą.

Marzenka kiedy idziesz na zwolnienie? Odpocznij już sobie.
 
marzenka możemy uscisnac sobie ręce, ja też jeszcze pracuję. jeszcze aniabuu i chyba tyle nas pracujących zostało. dziś się dopytam kiedy w końcu mogę odejść, w mojej pracy wieczny burdel i z niczym nie mogą się ogarnąć...
 
podzielę się z wami moim szczęściem :) wczoraj mąż wymalowal naszą sypialnię i powiesili nam już grzejnik :) jeszcze tapeta na jedną ścianę, panele na podłogę i jeden pokój gotowy :) dziś mężuś maluje pozostałe dwie sypialnie :) jeszcze 3 tygodnie, jeszcze 3 tygodnie! :D
 
Beatka chciałabym iść na zwolnienie ..ale pracuje sama na siebie :(wiec nic mi nie przysługuje ...muszę znaleźć kogos kto mnie zastąpi na okres kilku tyg po porodzie a za kilka tyg ewentualnie pomoże mi w pracy ...nie pracuje dużo godzin od 8.00-12.00lub do 14.00
 
Milka to rzeczywiście bardzo miła informacja. Cudownie jest być na swoim, już niedługo :-) Jak będziecie mieli gotową część pomieszczeń to porób nam zdjęcia domku :-)
 
Marzenka to chociaż oszczędzaj się ile się da. Twój pracodawca na pewno będzie wyrozumiały i nie będzie na Ciebie zły jak czegoś nie dopilnujesz czy nie doczyścisz. Dbaj ile się da o siebie i o maluszka, bo Wy jesteście teraz najważniejsi.
 
Milka to na walentynki juz na swoim będziecie ;)
Ja bym juz nie miała siły pracować, druga i ciąża mnie wykańcza ;)
Jak tylko będziecie mogły dziewczyny to odpoczywajcie.
Ja dzisiaj zadzwoniłam do położnej... Zapisały i beda sie kontaktować. ciekawe kiedy mnie odwiedzi.
 
reklama
Do góry