reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

U nas -13 ja juz bylam w lab zaniesc mocz corki bo chyba cos z pecherzem ma:( ale maz mnie zawiozl autem i odstawil pod dom wiec tylko po bulki poszlam i juz. Mowilam zeby sam zawiozl ten mocz ale gdzie tam. Mowi ze nie wie gdzie nie zna sie co i jak i woli zawiesc i przywiesc mnie i poczekac w aucie. No i musialam sie zwlec i pojechac
 
reklama
U nas -14, corka odstawiona do przedszkola można robic śniadanie :)
Nie mam planów na dzis, moze pojedziemy do szpitala bo męża babcia jest ale to zobaczymy.

Mikulinka ja na obiad robię kotlety mielone pieczone w piekarniku, jakos ostatnio za mną chodza :D

Ze zgaga nie pomogę bo ja nigdy nie miałam.
 
Kitki ja też jeszcze nic nie mam, czekam z zakupami po przeprowadzce, zeby nie przewozić dodatkowo rzeczy dla maleństwa. A że przeprowadzka się przedłuża to w lutym dopiero zacznę troszkę jestem przez to niespokojna...
A co co wakacji to planujemy ze znajomymi na tydzień nad morze jechać.

Jeśli chodzi o sesję z brzuszkiem to chcialabym kilka fajnych fotek, ale jeszcze zobaczę bo nie czuję się dobrze z dodatkowymi kilogramami:hmm:

U mnie weekend zleciła na sprzataniu w nowym domu, wczesniej pomagała mi mama i siostra ale musiałam trochę po nich poprawić po swojemu;-) ;)
Mąż już skręcił wszystkie meble, także jeszcze czekają nas zakupy dodatków w sobotę i powoli się przewozimy...
Powodzenia na wizytach, ja mam w czwartek:biggrin2:
 
Kasiunia - szybko Wam poszlo. Jeszcze troszke i bedziecie na nowym :)

MiLadyyy- jak tam ostatnie dni? Dopadl Cie juz stresik? ;)

Ja dzis nie robie obiadu bo bedziemy na miescie o tej porze to pewnie tam zjemy a jak nie to mam sloik rosolu albo bigosu od tesciowej to na glodniaka dobre i to
 
Ja wczoraj tez miałam taka zgagę ze nie wiedziałam czy lezec czy wisieć nad muszla klozetowa hahah

U mnie na obiad ryż z kurczakiem i pieczarkami w sosie śmietanowym :D
Mada super ze juz do domku, dbajcie i siebie ;)
 
My już po wizycie :-) od dzisiaj oficjalnie na zwolnieniu :D tak naprawdę to wizyta dzisiaj nawet bez badania na fotelu. Co najważniejsze waga pokazała 73 kg, także ginka byla zadowolona bo ostatnio u niej bylo 72,5:D mój cukier też wyszedł świetnie bo 79/99/90 (na czczo/ po 60min/po 1h). Następna wizyta 22.01 i będę już miała pierwsze ktg, będę w 29 tc.
Majka ja tez do końca lutego chcę mieć wszystko naszykowane:)
Kitki zazdroszczę spokoju[emoji14]
Mikulinka współczuję zgagi... Mnie nieraz łapie ale taka bardzo lekka, napiję się coli i przechodzi.
U mnie dzisiaj na obiad chyba też krupniczek będzie:-)
Mada to dobrze że już wychodzisz, ile można w szpitslu leżeć:(
 
reklama
Mada i dobrze, jak sie nic nie dzieje to odpoczywaj w domu.

Alunia jak Ty to zrobilas, ze schudlas przez święta?? ;)
Wcześnie masz ktg, w moim szpitalu po 36 Tc.
 
Do góry