reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Cześć dziewczyny :)
A ja co chwilę w rozjazdach.... U nas też mrozi nieźle.... Z humorkami to mam róznie mam rózne stany emocjonalne.... Dzisiaj dzwoniłam dowiedzieć się o praktyki, bo robię studia podyplomowe, do jesieni muszę zrealizować praktyki no i wolę teraz to zrobić, a nie po porodzie.
Wizytę mam w następnym tygodniu... w tym tygodniu mam zjazd weekendowy na uczelni.
Dzisiaj idę do fryzjera podciąć końcówki...
 
Po badaniach dzis i jakoś nie było strasznie. Nawet szybko mi zlecial czas i przy pkazji się zwazylam to 4kg przytylam przez ten miesiac...
Dziś odbieramy teściów z lotniska to jeszcze nas czeka wycieczka do Bydgoszczy no ale w końcu wracamy do naszego domku :-) :) może nareszcie się wyspie:tak:
 
Hej dziewczyny, dzisiaj faktycznie lepiej nie wychodzić z domu taki mróz. Ja właśnie wracam z gimnastyki i mimo że jestem ubrana jak na Syberię to prawie zmarzlam na przystanku :/
Kitki zazdroszczę Ci spokoju, ja wpadam w coraz większą panikę ;) może to taka panika pierworodki ;) najchętniej kupiłbym wszystko juz teraz ale musiałabym się chyba zadluzyc :)
Ania Twój obiadek brzmi pysznie, zrobię taki chyba jutro :) dziś jest mi już zbyt zimno żeby do sklepu zachodzić.
Wieczorem wybieram się do Ikei zamówić meble do dziecięcego pokoju :D

Trzymam kciuki za wizyty!
 
Martita, Kitki wlasnie nie wiem jak to zrobiłam:) mnie się coś wydaje ze mnie wtedy chyba źle zwazyly, ale w sumie mało istotne:) chociaż tak jak mówiłam słodycze jednak odstawiłam, chociaż nie kategorycznie ;)
Co do ktg to tez się zdziwiłam ze to juz.
 
Dziewczyny grAtuluje wizyt ;)
Alunia to ci sie upieklo ;)

Schauma skad wiesz ?? ;DDD wlasnie dzisiaj bd pakowac siebie a jak wypiore i wyprasuje to dorzuce malego :))

Kitki hehe no widzisz, to jak ci maz auto zostawi ktoregos dnia tkwtedy sprawdz dokumenty ;) u nas w miescie taki mroz ze ja tylko do auta szybko bo przez ten mrozny wiatr to wieciej na minusie sie wy daj e :( jak to sie szybko pogoda potrafi zmienic ;0
 
Ja to sie ciesze bo wszystko mam zostalo mi tylko to wszystko wyprac i wyprasowac a tak mnie boli kregoslup od stania ze zrobie to niebawem i bd miec spokuj bo i tak z meza i dzieci mam codziennie tyle prania ze hej! I roboty w domu wiec naprawde super ze nie zostawilam na ostatnia chwile tego bo juz mam wyprawkowanie z glowy ,zaraz zaczne 30 tydzien a juz chodze jakbym sie miala rozsypac heh
 
reklama
Kitki szybko nam poszło bo dom jest 5 letni, także nowoczesnie wyszykowany także odswiezylismy tylko ściany i kolory dobraliśmy w naszym stylu ;-) ;)
Magda dobrze, że już w domu będziesz, bo nie ma to jak u siebie :tak:
rsz mnie też męczą bóle pleców:sorry2:
bluelovi zazdroszczę gotowej wyprawki :happy2:
A my właśnie z córcia do mamy na obiad przyjechaliśmy, bo u nas na osiedlu pękła rura i nie mam wody, a taką mam ochotę na zupę :-) :)
 
Do góry