reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Tez mi sie wydaje ze wysoko. Powinno byc ok 120 chyba.
Ja robilam glukoze z obciazeniem w lipcu nie bedac jeszcze w ciazy bo mialam zawroty dziwne i tak:
Przed glukoza cukier - 86
Po podaniu po 1h - 89
Po 2h - 75
Wszyscy sie dziwili ale zaden lekarz nie wiedzial czemu nie przyroslo nic. Po 3 miesiacach mialam powtorzyc i jakby znow tak bylo to skier do poradni jakiejs tam. Ale juz nie robilam bo w ciazy to stwierdzilam ze i tak po 24tc bede musiala wypic a dla mnie to droga przez meke to wypicie
 
Mada też mi się wydaje że to dużo ( ja miałam na czczo 74 a po dwóch godzinach siedzenia na tyłku 88) ale myślę, że lekarz po prostu zaleci Ci odpowiednią dietę. Kilka moich koleżanek też miało powyżej 150 po glukozie 75, trzymały się diety i dzieciaczki urodziły się zupełnie zdrowe więc nie martw się na zapas, cukrzyca ciążowa niestety zdarza się dość często, ważne żeby to kontrolować. A jak miałaś w pierwszej ciąży?

Tusia u mnie serduszko też biło dopiero w 7tc.

Ja po świętach boję się wejść na wagę:errr: zważę się dopiero przed wizytą czyli 5 stycznia :biggrin2:
 
Ja na glukoze ide po nowym roku bo wizyte mam dopiero 15.01.stresuje sie bo przy moim spożyciu cukierasow może być różnie ;-) kurcze te moje 10 kg troche mnie martwi :-/
Jest na forum jakas Mamusia z Łodzi?

P.S. wyswietla Wam sie moj suwaczek?
 
reklama
Do góry