reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2016

Rsz1 coś czuję, że i Tobie się płeć zmieni ;) 14 tydzień to baardzo wcześnie.

Co do spodni ciążowych to ja tez mam takie z H&M, teraz usilnie poszukuję płaszcza na zimę, bo w mój się już ledwo dopinam.
 
reklama
Jeansy dobrze dopasowane z miękką górą na brzuch i regulowaną gumką, także spokojnie całą ciążę przebiegam w nich :) Chyba że mi tyłek za bardzo urośnie :D
 
rsz jak dla mnie ewidentnie dziewczynka nub jest plaski to co wystaje miedzy nozkami to wlasnie nub (wyrostek plciowy) ulozony jest plasko jezeli bylby uniesiony no to chlopiec ale u Ciebie widac ze jest plasko
 
Magic 87 , znalazłam takie zdjęcie w internecie i to był chłopczyk a nub wydaje się być ułożony płasko 7fc6f57926a5f187f915dcc9f68a9c3e.jpg
 

Załączniki

  • 7fc6f57926a5f187f915dcc9f68a9c3e.jpg
    7fc6f57926a5f187f915dcc9f68a9c3e.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 34
rsz dla mnie tez plaski a moze pomylka na stronie? a moze te 20% to wlasnie takie przypadki, roznie bywa mojej kolezance do 6m mowili rozni lekarze ze chlopczyk a urodzila coreczke takze bardzo zadko ale sie zdarza tu na forum to jest az niemozliwe ze tyle dziewczyn to dotyczy:-)
 
Te, które nie czytały w wątku o wizytach, informuję, że u mnie tak jak czułam jest chłopiec. Waży 407g i wszystko z nim ok, bo jestesmy po połówkowym USG. Nie ma mowy o pomyłce, bo mam 2fotki z siusiakiem a zdjęć dostałam 20 w tym kilka 4d i to wszystko na NFZ.
 
Witajcie dziewczyny
Gratuluje wszystkim udanych wizyt, potwierdzonych badz zmienionych plci dzieciaczkow (najwazniejsze ze zdrowe).
Mimo ze sie nie udzielam (ostatnie dni przed przeprowadzka a do tego jeszcze praca) to czytam was w nocy o polnocy :-)
I bardzo dziekuje za mobilizaje do cwiczen. Ostatnio czulam sie fatalnie: gruba, spuchnieta, slaba i ledwo zywa. Kazdy wieczor jak flak zasiadalam na kanapie po tym jak moha corcia zasnela. Ale nie dzis :-) dzis wlasnie skonczylam cwiczenia z Angelika Pioro i czuje ze zyje!!!! Boze jaka jestem szczesliwa. Dzieki za mobilizacje. Od przyszlego tygodnia ide na zwolnienie i zamierzam co najmniej 3-4 razy w tygodniu wygospodarowac te 20 minut i pocwiczyc. A od razu plecy i biodro mniej bola.
Co do plci to ja mam wizyte 26.11 polowkowe i ciekawa jestem czy potwierdzi sie dziewczynka czy bedzie zmiana i synek bedzie mial rozowego pajacyka na wyjscie ze szpitala bo juz zakupilam :-)
 
reklama
Melduję się wieczorkiem. Dziś cały dzień w pracy, wróciłam dopiero po 19...
Ale jeszcze nie jestem gotowa na L4. No cóż, tak już mam to szczęście, że kocham swoją pracę:-) A najważniejsze, że zdrowie pozwala pracować i samopoczucie dopisuje.
Dziś kolejna seria ćwiczeń z Angeliką, póki co zapał jest i też czuję się dużo lepiej niż wcześniej wieczna taka rozespana...

Gratuluję jeszcze raz wszystkim, które poznały płeć, już pewnie teraz zmian będzie niewiele.

Ja kupiłam kilka rzeczy ciążowych w HM, mają rzeczywiście świetne jakościowo, można nosić i prać na okrągło i nic się z tym nie dzieje. Kupowałam dla dzieciaków prezenty na Mikołaja w Smyku on line i wyczaiłam, że też mają ciuchy ciążowe - nie wiedziałam. Zamówiłam na próbę kilka bo super wyprzedaże teraz - do 70%.
 
Do góry