reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Blulovie super wieści...ciesze sie ze z synusiem wszystko dobrze...u ciebie zapewne to omdlenie przez stres i samym szpitalem spowodowane?odpoczywaj duzo
 
Ostatnia edycja:
bo każdy mnie naciska " wiecie już coś,? chłopiec dziewczynka ? " sama już bym chciała wiedzieć... ale przecież nic nie przyspieszę...
 
Klaudynaaa czekałam na info od Ciebie, super ze wszystko ok, a z poznaniem plci wytrzymamy jeszcze dwa tygodnie :-)

Bluelovi to pewnie z nerwów... Odpocznij teraz koniecznie.
 
Dziękuje dziewczyny za mile slowa, ciesze sie ze sa takie osoby jak Wy, które podniosa czlowieka na duchu.
Na razie mam z nią lajt, unika mnie bo jest obrazona ze dostala od syna opier...

własnie pałaszuje frytki i popijam kubusiem :D pychoota chodzilo to za mną :)
 
Nie wyobrażam sobie nadrabiać was po kilku dniach :-D Ja tylko dzisiaj latałam cały dzień z Damianem po mieście najpierw logopeda, potem zakupy a wszystko komunikacją miejską więc nam zeszło i już mi ciężko dzisiejszy dzień nadrobić :happy:
Antuś ja cię rozumiem, przed 1 prenatalnym miałam lekki stres żeby poznać płeć sama byłam niezdecydowana co bym wolała :D Dziewczynka bo do pary, chłopiec bo w sumie jest wszystko po chłopcu i też dobrze, jak mi lekarz powiedział że chłopak to był leciutki zawód że to jednak nie córa ale teraz jakby mi powiedział że jednak dziewczynka to chyba będę płakać tak się nastawiłam na 2 synusia :-D Już mi za długo powtarza że chłopak... W środę moja wizyta to zobaczymy :) Tak czy tak to oczywiście kochać będę co by nie było :)
Klaudyna super że dzidzia zdrowa :) Zobaczymy co tam siedzi, ciekawe :)
rsz nie rozumiem nacisku... przecież to dopiero 16tydz :) Najważniejsze że dzidzia zdrowa.
 
Klaudyna, blulovie, rsz91 super ze wizyty udane, najważniejsze że maleństwa zdrowe.
Rsz to dopiero 17 tc, nie rozumiem tych dziwnych nacisków.
Ja po wizycie u położnej, sluchalismy serduszka, ponad 150 uderzeń na minutę. Najpierw mnie nastraszyla ze być może nie będzie mogła znaleźć tętna a tu jedno przyłożenie i od razu piękny dźwięk. Jutro kupuje swój dopler :)
No i znów mam skierowanie ma scan do szpitala.
 
dziękuję dziewczyny, z wami będzie mi łatwiej poczekać aż poznam płeć ale ja nie czuję jakiegoś parcia, też mi się każdy ciągle pyta a ja mam to gdzieś, że oni chcą wiedzieć :-p
dobrze, że po wizytach ok u was :-)
a co kg to przez te 3 tygodnie przybrałam niecały kilogram, ale to pewnie przez tą jelitówkę...;-)
 
Ostatnia edycja:
Rsz -ja dopiero też tydzień temu się dowiedziałam że chłopak, chociaż jak tutaj czytam o tych zmianach płci to i tak jakoś nie jestem na 100% pewna.
Najważniejsze żeby maleństwo zdrowe było, a cała reszta mało ważna
 
reklama
Uwaga uwaga potwierdzone to DZIEWCZYNKA!!! Malutka zdrowa :) za 4 tygodnie mam połówkowe :)

Dzisiaj miałam jakiś gorszy dzień, wymiotowałam i kręciło mi się w głowie. Dowiedziałam się, że ciąża zaostrza ataki woreczka żółciowego, więc częściej czekają mnie takie przygody bólowe :-(


Z cyklu ślub na głowie, teściowa myśli tylko o wódce, moja mama o tym żeby jej rodzinka z Krakowa miała wszystko pięknie-ładnie, a reszta niech sobie radzi... Kartka na zapowiedzi z kasą nie dotarła listem priorytetowym do adresata- chyba listonosz się wzbogacił -szitttt, a ogólnie to dobrze, że wesele ma się zazwyczaj tylko raz, bo drugich takich przebojów bym chyba nie zniosła... o tyle dobrze, że się nie stresuję porodem -nie mam na to czasu...
 
Do góry