reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2016

My z mężem mamy ślub cywilny i innego nie będzie. Z chrzcinami kłopotów nie było żadnych ale wiadomo wszystko zależy na jakiego księdza się trafi. Papież też chrzci dzieci małżeństw bez ślubu kościelnego i tzw. panieńskie wiec tym bardziej zwykły ksiądz, nie ma prawa odmówić chrztu dziecku.
 
reklama
Cześć wszystkim i starym i nowym dziewczynom :)
Ja wizytę mam jutro u nowej ginki :tak:
A kawę piję parzoną bez mleka i cukru, jeszcze przed ciążą rozpuszczalna a zwłaszcza z mlekiem bardzo niekorzystnie działała na mój żołądek... Ale zamieniłam kubek na filiżankę małą i jest ok :happy:
Schauma kurde ja to wredna jestem u mnie to by w ogóle nie było gadania na jakieś nocne imprezki bez żony i to jeszcze w dniu urodzin dziecka- no sorry :sorry:
 
kasiagaw, annika oczywiście dziewczyny! Doskonale was rozumiem, ja piszę że my akurat ślub wzięliśmy ale uważam że to jest absolutnie indywidualna sprawa! I nie ma ani takiego obowiązku, ani nikt nie może na was wpływać, bez przesady :happy:
 
Anika my też z mężem podjęliśmy decyzję, że bierzemy ślub cywilny i taki też się odbył, chodź teściowe początkowo byli oburzeni. Wytłumaczyliśmy, że względem obowiązującego prawa ślub cywilny daje nam "status" małżeństwa a kościelny sam w sobie nie zmienia nic. Takie mamy podejście i tak zrobiliśmy, ślub był wzruszający, były oklaski po przysiędze, magicznie i fantastycznie :)

A obecnie siedzę w pracy i zastanawiam się jak długo jeszcze wytrzymam bo moje samopoczucie i senność nie sprzyja w wykonywaniu obowiązków;-)
 
kasiunia witaj i gratuluję :)

kupilam dzis sobie witaminy dla ciezarnych i trafilam na fajna promocje, 3 opakowanie dostalam za darmo :-D a ze taka promocja na witaminy byla to i mezulowi kupilam centrum i tez 3 gratis :) kupilam tez bio oil i bede sie smarowac od 13 tygodnia.
 
Ja z pierwszym mężem brałam ślub kościelny więc u nas nawet takiej możliwości nie ma. A teraz Wam napiszę najlepsze : W momencie ciąży z drugim dzieckiem rozwodziłam się. Chrzcząc małego byłam według prawa rozwódką, według kościoła mężatką. Małego w księgach chrztu wpisano mi go.... jako dziecko panieńskie!!!! I powiedzcie, gdzie tu sens, a gdzie logika....
 
hey! ja po wizycie, czekałam chyba z 3 godziny. ale est ok, pani nie miala zbyt dobrego sprzetu, ale jest kropek z echem serca:) wszystko wyglada dobrze jak na 5t3d
nastepny skan w 12 t:happy:
 
kasiunia123 widze ze mamy dziecki z tego samego roku i byc moze miesiaca. ja tez bylam na forum wrzesien 2009 ale chyba na kafe. a i termin mamy podobny, ja 23 kwiecien :)
 
Annika muszę przyznać, że nieźle zamotana ta Twoja sytuacja ;-)
Milka pozazdrościć oferty - super, ja swoje witaminy kupiłam za prawie 50 zł i nawet "do widzenia" nie usłyszałam hehe:-p
Aniabuu gratulacje dobrych wieści z wizyty :-)
 
reklama
Witam nowa mamusie!

Aniabuuu gratulacje :-)

Ja tez bylam u ginkolog, ale tak naprawde tylko po to żeby przedluzyc zwolnienie bo ja zdecydowanie nie czuje się na silach wracac do pracy. W ogole to mam dylemat nuby ta moja ginekolog ma bardzo dobre opinie ale jakos cos mi w niej nie pasuje, sama nie wiem w sumie co, niby odpowiada na moje pytania ale jakos jej "nie czuje", mam wrazenie ze przyjmuje wszystkie pacjentki taśmowo i nie do końca się wszystkim przejmuje co jej mowie. Plusem jest ze mam do niej bardzo blisko, ale terminy sa straszne bo prywatnie najblizsza wizyta do niej za dwa miesiące, wiec zawsze musze sprawdzać dzień wcześniej i zapisywać się na termin który ktoś zwolnil. Zastanawiam się czy nie wrocic do lekarza który prowadzil moja pierwsza ciaze, tyle ze mam do niego dalej.
 
Do góry