reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Karolina w Boots wszystkie witaminy sa 3 za 2 :) wzielam sobie pregnacare plus, 3 opakowania, narazie biore pregnacare max, jeszcze mi na 3 tygodnie starczy.
ojej, trochę mnie zmartwilas tymi objawami co do siły płodu :( ja nie mam żadnych mdlosci, jedynie co to cyce bolą bardzo i spać sie okropnie chce, bardzo szybko sie męczę, słaba jestem... ale ogólnie to dobrze sie czuję, nie narzekam...
 
reklama
Karolina w Boots wszystkie witaminy sa 3 za 2 :) wzielam sobie pregnacare plus, 3 opakowania, narazie biore pregnacare max, jeszcze mi na 3 tygodnie starczy.
ojej, trochę mnie zmartwilas tymi objawami co do siły płodu :( ja nie mam żadnych mdlosci, jedynie co to cyce bolą bardzo i spać sie okropnie chce, bardzo szybko sie męczę, słaba jestem... ale ogólnie to dobrze sie czuję, nie narzekam...

Acha dzieki,bralam pregnacere z malym ale zle sie czulam po nich wiec kupilam w pl zapas. to mamy podobne objawy teraz. Tylko, ze mnie piersi prawie nie bola. ale tez jestem slaba. Do tego mam straszna ochote na niezdrowe jedzenie, jak nigdy, ciagnie mnie na cole, fast food, ciagle bym jadla. Powstrymuje sie ale jest ciezko
 
Anibuu gratuluje! Szczesciara z ciebie ze tak szybko serduszko widzialas!
Annika niezly galamatias, a z ktorym mezem bylas w ciazy jak sie rozwodzilas? Logicznie myslac z obecnym...
Rozmawialam wlasnie z mama na skypie cos o ubrankach , mowi ze trzebaby komus oddac ubrankach z ktorych wyrosla Anastazja, a ja mowie zeby dla rodzenstwa zostawic . A ona Nawet o tym nie mysl......( tzn o zajsciu w ciaze) Teraz to wogole nie mam ochoty jej mowic. Ale bede musiala. Zorganizuje rozmowe konferencyjna na skypie brata I mamy I im powiem. W obecnosci brata bedzie sie musiala powstrzymac. Nie przejmuje sie bo wiem ze jest wspaniala babcia I za pare miesiecy bedzie smigac kolo nas jak szalona.
 
Ostatnia edycja:
Tusia trzymam kciuki za rozmowę :-) Może mówiąc "nawet o tym nie myśl" myślała o tym że babcia kupi nowe ciuszki albo płeć się nie będzie zgadzała hehehe;-) głowa do góry
 
Wiecie co czasami jak wpisuje w wyszukiwarke 6 tydzien ciazy to wyskakuje mi 6 tydzien niemowlaka I mi sie robi tak cieplutko, takie malenstwo znowu trzymac w ramionach.... Mmmmmm...
 
Milka nie sugeruj się objawiami czy ich brakiem, ja w pierwszej ciąży na początku oprócz zmeczenia nie miałam zadnych objawow i urodziłam zdrowe dziecko :-)

Tusia moja mama tez mowila ze "nie zgadza się" na kolejne dziecko, a wczoraj poleciała do sklepu i kupila już jakies ubranka, nawet je nie mowilam ze to wg mnie za wcześnie bo tak się cieszyla.
 
Tusia moglas pociagnac mame za język czemu niby "nawet o tym nie myslec"? czemu mialaby miec jakies obiekcje..

Martita dziękuję, staram sie nie sugerowac tym co wyczytam w necie, nie porównywać moich objawow do kogos innego, ale czasem robie to mimowolnie ;)
wiem, ze muszę sie pozytywnie nastawic, ale po stracie to trudno..
 
aniabuu juz widziałaś bijące serduszko SUPER :-) ja będę na wizycie 5t i 6d i też już bym chciała zobaczyć bijące serduszko :tak:

Do dziewczyn z UK, ja w pierwszej ciąży mieszkałam w Anglii niedaleko Liverpool . Kilka razy latałam samolotem będąc w ciąży w 8/9 tc i 17/18tc wszystko było ok. Ale nie miałam żadnych większych dolegliwości.... Musiałam lecieć na USG, bo w UK dopiero w 13tc miałam pierwsze...

Co do ślubu w ciąży to my z mężem planowaliśmy w sierpniu 2009r. a na wrzesień 2009r. okazało się, że mam termin :szok: także w marcu 2009r. wzięliśmy tylko ślub cywilny a ślub kościelny mięliśmy razem z chrztem córci :tak: jak miała 6 miesięcy. My ślub kościelny planowaliśmy, także u nas nie było problemu....
Ale na Waszym miejscu nie brałabym ślubu, bo ksiądz nie ochrzci dziecka. Tylko znalazłabym takiego księdza, który ochrzci ;-)
 
reklama
Do góry