reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

aniabuu ja tez 2009 tylko październik.
Co do ślubów to ja tez mam cywilny tylko. Teściowa mnie wrecz zmusiła do ślubu. Przez miesiąc wydzwaniała codziennie i nalegała. I dla świętego spokoju ślub był. Wszystko załatwiliśmy, miał być obiad rodzinny. A tu co.. Nikt z rodziny mojego męża nie przyjechał. Było mu mega przykro. Co najzabawniejsze. Prawie rok później sytuacja sie powtórzyła. Tylko tym razem miał być kościelny. I bez mojej wiedzy już był załatwiany. Ale powiedziałam Nieee i od tamtej pory niestety moje notowania spadły.
 
reklama
My na pewno będziemy mieć problem kiedy będziemy chrzcili drugie dziecko, bo zobowiązaliśmy się do slubu kościelnego a tak naprawde nigdy go nie weźmiemy. Trzeba będzie najwyżej poczukac księdza w innej parafii.
 
Martita jeśli tylko zmiana ginekologa poprawi Ci samopoczucie i będziesz czuła się pewniej to nie ma co się zastanawiać. Najważniejsze to czuć się komfortowo ;-)
 
Ksiądz nie ma prawa odmówić chrztu.. Jeśli tak to pismo do kurii. Dla mnie to chore nie kazdy chce ślub kościelny.. Mi się nie maży suknia biala np.
 
Hej. Z synkiem czulam sie okropnie w ciazy, wymiotowalam ponad 4 miesiace, schudlam ponad 5 kg, mialam chyba wszystkie objawy ciazy, spuchniete nogi, bolaly mnie stawy, bezsennosc i zespol niespokojnych nog w nocy a i jeszcze wszechobecna zgaga. jejku ile ja sie nameczylam :crazy: ale bylam taka szczesliwa bo wiecialam ze im gorzej sie czuje to tym silniejszy plod:-) Pierwsza ciaze poronilam w 11tc, cieszylam sie bo czulam sie wspaniale i pozniej okazalo sie dlaczego. Teraz moglabym ciagle spac, moja zyciowa bateria miga na czerwono- moze tym razem bedzie dziewczynka? :-)

U mnie o ciazy wiedza najblizsi. Moja mama jak jej powiedzialam to zaczela sie smiac i mowi ze wiedziala tylko sie nic nie odezwala. Tzn domyslila sie i mowi ze widac po mnie ( twierdzi ze znow bedzie chlopak)
 
kurczaczek ja za moje dalam 30£, bez promocji byloby 45£ wiec spora roznica :)

martita o rany, to rzeczywiście ciężko sie dostac do Twojej ginki. oblegana babka.

dorota ale lipa ze strony rodziny męża... kurde, ja ze złości chybabym kontakty z nimi zerwala :( a na pewno cos bym na ten temat powiedziala.

my z mężem wzięliśmy ślub konkordatowy w marcu tego roku, dokładnie co do dnia w 10 rocznicę naszego związku wiec romantycznie :) śmieje sie, ze sobie tak wymyslilam zeby mężul nie musial dwoch dat pamiętać ;)
tak wiec dziecię wbilo się juz na legalu ;)
 
reklama
Martita a może daj pani doktor jeszcze jedną szanse ;-) Jak się nie sprawdzi to zmień lekarza i już :happy:
Karolina ja też przechodziłam katuszę i właśnie tak to sobie tłumaczę, że dzidziuś się lepiej rozwija (grunt to sobie coś wmówić ;-)) Teraz już nie ma takich dramatów - chodź nadal nie jest lekko. Nie wiem czy już się przyzwyczaiłam, czy najgorsze już za mną :-)
 
Do góry