reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
bluelovi też się nie znam ale tez mi się wydaje że powinnaś się z kimś w tej sprawie skonsultować. Chodzi chyba głownie o to żeby Ci się ta blizna nie rozeszła bo jest świeża. Tak na chłopski rozum, skoro po cc trzeba sprawdzać w kolejnej ciąży grubość blizny to kto wie czy Ty nie powinnaś robić tak samo.

Też jestem po cc i mam nadzieję że drugi poród też taki będę miała. Ginka powiedziała że jest to zawsze wskazaniem, chociaż można rodzić naturalnie. Ale ja nie mam miłych doświadczeń z porodu i boję się tego kolejnego :-( Wolałabym mieć cc, chociaż czułam się po niej tragicznie przez tydzień dochodziłam do siebie. Kłucie w kręgosłup to pestka, mnie nic nie bolało, nie ma się czego bać.
 
aniabuu jesteśmy w tej samej sytuacji ja też jedni puste jajo mam i jedną ciąże pozamaciczną tyle że mój jajowód udało się uratować i jest w nim zwężenie i też sie boję czy jajko trafiło do macicy... w poniedziałek robię drugą betę i do lekarza sie umawiam..
 
dzień dobry :-)
wolna sobota, jeszczs jutro muszę isc do pracy i mam półtora tygodnia urlopu :-D wypoczne sobie :-) jakie plany na weekend dziewczyny?
ja jesli sie zwloke z łóżka to pojade na zakupy, musze dokupic witamin :-) znając mnie pewnie pójdę oglądać dziecięce ubranka :-D
 
Boże dziewczyny ile Wy tu naskrobalyscie! Ja niestety nie mam tyle czasu zeby tyle pisac:(

Aniabuu ja bedac w 6tyg i 2 dniu ciazy widzialam bijace serduszko:)

Kochane mam pytanie, czy ktoras z was latala samolotem bedac w ciazy? Ja bede leciec w 9 tygodniu i obawiam sie czy to nie zaszkodzi fasolce:(
 
Testy clearblue można kupić na allegro i znaleźć na ceneo. Są dość drogie jak na nasze warunki ale bardzo fajne.

Po cc sprawdza się grubość blizny ale tej na macicy a nie na skórze. Myślę, że bluelovi możesz być spokojna, gorzej ze mną ... Nie wiem jak po 3 cc moja macica zniesie 4 ciążę...
 
Dzień dobry wszystkim! Wczoraj wieczorem sie zaczęłam martwić, ze może nie jestem w ciąży bo nie mam żadnych dolegliwości i tak znowu nocka zarwana . Raczej Bezsenna jestem a nie senna.... Wstalam i czuje trochę mdłości ale to z głodu może. Zjadlam i czekam... 4 dni temu zakonczylam karmienie i cyckow ani nie czuje ani prawie nie widzę ;-) Miłego weekendu wszystkim !
Ja weekend na forum , wiec piszcie dużo bo jestem Uzależniona....
 
Kasiagaw u mnie do teraz nie wiadomo skąd te plamienia były, niestety ale na szczęście na razie jest spokój
Beata ja już w niektórych spodniach nie mogę chodzić bo mnie dusi wszystko w brzuch, najwygodniej mi w sukienkach albo spodenkach na gumce żeby mnie nic nie dusiło
Alex witaj, gratulacje :-)
Milka ja też ciągle coś podjadam :p
Dantek kapusta ale bym zjadła :-D
Marzenka witaj gratulacje na pewno będzie wszystko dobrze :-* u mnie też pojawiło się krwawienie mocne, później plamienie, teraz czasami ciemne upławy, na luteinie jestem a ty coś bierzesz? No i też na usg pokazuje że z bąbelkiem wszystko dobrze :-) u mnie widać brzuch, już to ostatnio pisałam zaraz złożymy wątek ze zdjęciami brzuszka :-D to u ciebie tak damo jak u nas jak na razie zakaz aż plamienia nie ustąpią, muszę się oszczędzać i już nie pracuję, Marzenka piękny brzuszek no i jaki widoczny, podobno w kolejnych ciążach widać szybciej :-D u mnie też widać wstawię później zdjęcie :-)
Milady kochana nie martw się! Przecież jesteś dorosła i to wasza sprawa! Najważniejsze, że wy się cieszycie !! :-*
Schauma ja tictacki sobie kupiłam na ten okropny smak w ustach, wykańcza mnie ten smak:baffled:
Renia pięknie :-)
Bafinka gratulacje i trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze, ja jak robiłam pierwszą betą po teście już były dwie ciemne kreski to miałam 4706 po tygodniu wzrosło o jakieś 20 tys więc zrób betę po kilku dniach i zobaczysz czy urosła
Aniabuu gratulacje i trzymam kciuki :-*
Martita u ciebie też pięknie :-D
ja ciążowych rzeczy mam mało tylko jedną parę spodni, chodziłam w legginsach i będę pewnie chodzić i w sukienkach a już muszę bo mnie ciśnie wszystko, jak tylko zjem to mi tak wyskakuje brzuch że masakra już tak go widać co będzie za kilka tyg?! Chyba na prawdę w drugiej ciąży widać go wcześniej:szok: a mi na usg ginekolog powiedziała, że pęcherzyk jest większy o tydzień od bąbelka ale nie wiem czy to na coś wpływa, ma któraś z was tak?! No i będę musiała coś na zimę kupić bo jak już teraz mam brzuch to na święta będę mieć wielki, u mnie mdłości cały czas są, smak w ustach okropny, zawroty głowy, senność no i apetyt za 2 :-D na ślubie było super, najadłam się za 2 :-D co do zakupów dla dzidziusia to ja za dużo kupować nie będę bo wszystko mam po córci chyba, że będzie chłopak :-p to co kochane dodać wątek ze zdjęciami brzuszków i maluszków z usg tylko jak to się robi? a no i ja rodziłam naturalnie i byłam nacinana, gojenie to był dla mnie straszny czas, okropnie się tego boję
 
reklama
Do góry