reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
bluelovi też się nie znam ale tez mi się wydaje że powinnaś się z kimś w tej sprawie skonsultować. Chodzi chyba głownie o to żeby Ci się ta blizna nie rozeszła bo jest świeża. Tak na chłopski rozum, skoro po cc trzeba sprawdzać w kolejnej ciąży grubość blizny to kto wie czy Ty nie powinnaś robić tak samo.

Też jestem po cc i mam nadzieję że drugi poród też taki będę miała. Ginka powiedziała że jest to zawsze wskazaniem, chociaż można rodzić naturalnie. Ale ja nie mam miłych doświadczeń z porodu i boję się tego kolejnego :-( Wolałabym mieć cc, chociaż czułam się po niej tragicznie przez tydzień dochodziłam do siebie. Kłucie w kręgosłup to pestka, mnie nic nie bolało, nie ma się czego bać.
 
aniabuu jesteśmy w tej samej sytuacji ja też jedni puste jajo mam i jedną ciąże pozamaciczną tyle że mój jajowód udało się uratować i jest w nim zwężenie i też sie boję czy jajko trafiło do macicy... w poniedziałek robię drugą betę i do lekarza sie umawiam..
 
dzień dobry :-)
wolna sobota, jeszczs jutro muszę isc do pracy i mam półtora tygodnia urlopu :-D wypoczne sobie :-) jakie plany na weekend dziewczyny?
ja jesli sie zwloke z łóżka to pojade na zakupy, musze dokupic witamin :-) znając mnie pewnie pójdę oglądać dziecięce ubranka :-D
 
Boże dziewczyny ile Wy tu naskrobalyscie! Ja niestety nie mam tyle czasu zeby tyle pisac:(

Aniabuu ja bedac w 6tyg i 2 dniu ciazy widzialam bijace serduszko:)

Kochane mam pytanie, czy ktoras z was latala samolotem bedac w ciazy? Ja bede leciec w 9 tygodniu i obawiam sie czy to nie zaszkodzi fasolce:(
 
Testy clearblue można kupić na allegro i znaleźć na ceneo. Są dość drogie jak na nasze warunki ale bardzo fajne.

Po cc sprawdza się grubość blizny ale tej na macicy a nie na skórze. Myślę, że bluelovi możesz być spokojna, gorzej ze mną ... Nie wiem jak po 3 cc moja macica zniesie 4 ciążę...
 
Dzień dobry wszystkim! Wczoraj wieczorem sie zaczęłam martwić, ze może nie jestem w ciąży bo nie mam żadnych dolegliwości i tak znowu nocka zarwana . Raczej Bezsenna jestem a nie senna.... Wstalam i czuje trochę mdłości ale to z głodu może. Zjadlam i czekam... 4 dni temu zakonczylam karmienie i cyckow ani nie czuje ani prawie nie widzę ;-) Miłego weekendu wszystkim !
Ja weekend na forum , wiec piszcie dużo bo jestem Uzależniona....
 
Kasiagaw u mnie do teraz nie wiadomo skąd te plamienia były, niestety ale na szczęście na razie jest spokój
Beata ja już w niektórych spodniach nie mogę chodzić bo mnie dusi wszystko w brzuch, najwygodniej mi w sukienkach albo spodenkach na gumce żeby mnie nic nie dusiło
Alex witaj, gratulacje :-)
Milka ja też ciągle coś podjadam :p
Dantek kapusta ale bym zjadła :-D
Marzenka witaj gratulacje na pewno będzie wszystko dobrze :-* u mnie też pojawiło się krwawienie mocne, później plamienie, teraz czasami ciemne upławy, na luteinie jestem a ty coś bierzesz? No i też na usg pokazuje że z bąbelkiem wszystko dobrze :-) u mnie widać brzuch, już to ostatnio pisałam zaraz złożymy wątek ze zdjęciami brzuszka :-D to u ciebie tak damo jak u nas jak na razie zakaz aż plamienia nie ustąpią, muszę się oszczędzać i już nie pracuję, Marzenka piękny brzuszek no i jaki widoczny, podobno w kolejnych ciążach widać szybciej :-D u mnie też widać wstawię później zdjęcie :-)
Milady kochana nie martw się! Przecież jesteś dorosła i to wasza sprawa! Najważniejsze, że wy się cieszycie !! :-*
Schauma ja tictacki sobie kupiłam na ten okropny smak w ustach, wykańcza mnie ten smak:baffled:
Renia pięknie :-)
Bafinka gratulacje i trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze, ja jak robiłam pierwszą betą po teście już były dwie ciemne kreski to miałam 4706 po tygodniu wzrosło o jakieś 20 tys więc zrób betę po kilku dniach i zobaczysz czy urosła
Aniabuu gratulacje i trzymam kciuki :-*
Martita u ciebie też pięknie :-D
ja ciążowych rzeczy mam mało tylko jedną parę spodni, chodziłam w legginsach i będę pewnie chodzić i w sukienkach a już muszę bo mnie ciśnie wszystko, jak tylko zjem to mi tak wyskakuje brzuch że masakra już tak go widać co będzie za kilka tyg?! Chyba na prawdę w drugiej ciąży widać go wcześniej:szok: a mi na usg ginekolog powiedziała, że pęcherzyk jest większy o tydzień od bąbelka ale nie wiem czy to na coś wpływa, ma któraś z was tak?! No i będę musiała coś na zimę kupić bo jak już teraz mam brzuch to na święta będę mieć wielki, u mnie mdłości cały czas są, smak w ustach okropny, zawroty głowy, senność no i apetyt za 2 :-D na ślubie było super, najadłam się za 2 :-D co do zakupów dla dzidziusia to ja za dużo kupować nie będę bo wszystko mam po córci chyba, że będzie chłopak :-p to co kochane dodać wątek ze zdjęciami brzuszków i maluszków z usg tylko jak to się robi? a no i ja rodziłam naturalnie i byłam nacinana, gojenie to był dla mnie straszny czas, okropnie się tego boję
 
reklama
Do góry