reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Cześć dziewczyny, jestem już po pierwszym badaniu USG.
Wszystko jest OK, szczegóły opisałam na "Nasze wizyty, badania i USG" :-)

Dodam, że z cyklu termin porodu przypada mi na dzień 12 kwietnia, a z USG 13 kwietnia, także różnica tylko jednego dnia :-)
 
reklama
U mnie tez z libido różnie,głownie przez senność , a przy karmieniu piersią i obowiązkach przy małej to już wogole posucha :no: Czekalam aż skończę karmić zeby wróciło wszystko do normy a tu Niespodzianka!
W przyszły piątek chce iść do ginka będzie 6 tydzień i 3 dzień . Jak sądzicie zobaczymy czy serduszko bije?
Ja tez 1,5 kg mniej choć ani mdłości ani wymiotow... To z podniecenia... Oczywiście nie na sex tylko na baby number 2:laugh2:
 
oh tak te mieszanie jedzenia w ciazy jak ja to uwielbiam ;) pozaciąża az mnie trzepiena sama mysl co ja w ciazy jem no a teraz to mniam mniam jest :))

mam suwaczek w koncu ;)dzieki karolina , moja imienniczko ;DD
 
Dziewczyny powiedzieliśmy mojej matce, masakra takiej reakcji sie nie spodziewałam, nic kompletnie zero na początku, a za chwilę dlaczego nie uważaliśmy, ze mamy ślub przyspieszyć, że jak to tak bez ślubu, co ludzie powiedzą... tak mi sie strasznie przykro zrobiło, ze aż sie popłakałam, gdyby mój tata żył napewno byłoby inaczej. Wie, ze ma tylko mnie (jestem jedynaczką), a tak odpycha mnie od siebie. Nigdy nie będę taka dla mojego dziecka jak moja matka dla mnie. Nie mam 18 lat, mam 30, a tu takie teksty, od godziny ciagle płaczę. Ile bym dała żeby się móc wyprowadzić, ale jeszcze pół roku musimy przeboleć. Niby po jakimś czasie powiedziała, ze się cieszy, ze była w szoku, ale o slubie dalej swoje, a mi jest tak okropnie przykro...
Przeproaszam musiałam sie wygadać, nawet teraz jak to pisze to płacze.
 
bluelovi na kiedy masz termin?
schauma a co lekarka dała Ci na tą grzybicę?

U mnie libido zerowe. Mąż mówi ze zaczyna szukać kochanki :-D a ja nic a nic nie mam ochoty.
Mnie to znów na kiszoną kapustę ciągnie. Dzisiaj ciąg dalszy- kapuśniak na obiad.
 
dantek ja wedlug om mam na 25 marca a wedlug usg na 6 kwietnia ;)

milady nie przejmuj sie ochłoń , jak moja rodzina sie dowie o 3 ciązy to hohoho...wole zaoszczedzic im zawału :-D
 
Schauma, Beatko super wieści, cieszymy sie razem z wami.
Milady my dear nie płacz bo dzidzi tez będzie smutno!!!
Ważne ze mama zrozumiała swój błąd i powiedziała ze sie cieszy! A ze jest fanatyczna katoliczka to nie możesz jej winić ze chce postępować zgodnie ze swoimi przekonaniami. Dla niektórych ludzi wiara jest bardzo bardzo ważna. A jakbyś miała taka mamę co by nie chciała tego dziecka... Mocno wierzący ludzie są dobrymi ludźmi i wierze ze Twoja mama chce tego wyłącznie dla Twojego dobra i całej rodziny. Nie płacz , ważne ze Dzidzia jest zdrowa . Twój tato napewno by nie chciał żebyś teraz płakała! Skończ natychmiast bo my tu tez zaraz zaczniemy płakać.
Ps moja mama tez mówiła ze będzie Haremu prezerwatywy kupować ;-) ...no i nie kupiła....
 
reklama
Do góry