reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Oczekujaca, super! Bardzo sie martwilam ,bo u mnie było kiedyś identycznie tylko że ze złym zakończeniem. ... Myślałam ze jutro masz wizytę... Gratuluje i witaj w gronie, mam nadzieje ze zostajesz u nas na forum.
 
reklama
Ja dziewczyny libido mam zerowe i tak samo zachcianek zero... Za to mam mdlosci, dusznosci i cisnienie na minus 200 ;/ wiem ze truje a mezowi juz placzac mowie ze nie wytrzymam tego dluzej :/ Tylko sie slaniam po domu, spie po 3 razy przez dzien i nie mam na nic sily.. az sie zastanawiam czy kiedykolwiek jeszcze sie dobrze poczuje eeehhh....
 
Milady głowa do góry, twoja mama oszaleje na punkcie wnuka/wnuczki to pewne :) więc dajcie sobie trochę czasu i nie płakuniaj już musisz o siebie dbać :)
Renia ja to sobie tak tłumaczę, że im gorzej się czuję tym lepiej rozwija się moja fasolka ;) Wiem, że mało to logiczne i medyczne ale grunt to sobie coś wmówić hehe:laugh2:
 
MiLadyyy, bo najprawdopodobniej była w szoku, nie dziwie się że jest Ci przykro, ale to będzie Wasze dziecko, to jest Wasze życie i cokolwiek by Twoja mama nie powiedziała, będzie ono udane i szczęśliwe :tak:

Oczekująca, super wiadomość, gratuluję ! : )


Co do libido, z tym akurat problemów nie mam, o ile nie śpię :D
Dzisiaj jakiś kryzys, najchętniej cały dzień bym spała, a tu jeszcze obiad trzeba zrobić, mieszkanie trzeba posprzątać, bo jutro przyszła teściówka przychodzi :szok:
 
Milady u nas było podobnie, bo pierwsza ciąża nie byla planowana i mama nalegala na ślub. Uwierz mi ze nawet jak teraz nie weźmiecie to mama to w końcu zaakceptuje.Renia ja tak sie czuja 2 na 3 dni wiec doskonale Cie rozumiem...
 
Tusia dziękuję, że nie napisałaś mi tego prędzej bo odchodzilabym od zmyslow a i tak miałam już najczarniejsze myśli :-(( To straszne co musiałaś przejść ! Ja jeżeli chodzi o takie sprawy jestem bardzo słaba psychicznie ;-/
 
Renia to lipa trochę ... Odpoczywaj ile sie da to jedyny ratunek. Najprawdopodobniej tylko w pierwszym trymestrze tak sie dzieje, a z Damiankiem tez tak mialas?
 
Ostatnia edycja:
Bardzo Wam wszystkim dziękuję :-))) Jak zobaczyłam serducho wyłam jak dzieciak a że byłam sama to lekarz trzymał mnie za rękę i uspokajał. Mówię Wam komedia !!
 
reklama
Do góry