reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2016

Oczekujaca super wiesci :)
Tusia w 1ciazy az tak zle sie nie czulam... Tez mialam mdlosci, oslabienia w 1trymestrze ale od czasu do czasu nie tak jak teraz..
 
reklama
Hihihi sama tak intuicyjnie czuję że będzie dziewczynka :happy:z Damianem też czułam i się sprawdziło, a teraz zobaczymy
 
MiLadyyy - nic się nie przejmuj. Po prostu Twoja mama była w szoku, ale zaraz poszła po rozum do głowy. A jak tylko dzidziuś się urodzi, na pewno oszaleje na jego punkcie, ja Ci to gwarantuję :-)

Oczekująca1988 - super wieści, gratuluję :-)

U mnie libido jak u większości Was - czyli zerowe :eek:
 
hej, byłam dzisiaj u lekarza, ale jestem trochę rozczarowana wizytą. Zrobił usg, potwierdził, że ciąża, kazał brać witaminy. Gdy powiedziałam, że się żle czuję to spytał czy chcę zwolnienie. Nie powiedział, który tydzień, ani termin porodu, nie założył karty ciąży. A ja jestem taka zmęczona, że sie nie spytałam. Dla mnie to, że jestem w ciązy to najważniejsza rzecz na świecie, ale dla lekarza jestem po prostu kolejną pacjentką.

renia, naprawdę rozumiem twoje samopoczucie, bo ja mam tak samo :-( zrobiłam się płaczliwa, nie cieszę się tak jak powinnam
 
nieśmiało się witam

dziś zrobiłam drugi tes(na pierwszym był cień cienia) i kreska trochę ściemniała.. poleciałam na betę i wynik 86,0 mIU/m trochę sie martwię ze mało mam dziś 31dc ale owulacja była ok 20dc.. jestem po dwóch poronieniach proszę o kciuki.. termin mam na 26 kwietnia.

któraś robiła może betę na potwierdzenie ciąży?? jakie wyniki miałyście??
 
Przyznaje się - u mnie ochota na seks uciekła gdzieś od razu po owulacji . Po tych ostatnich ekscesach przez głowę mi nawet nie przwchodzi spróbować ;-) ale spokojnie nie daje mężowi cierpieć ;-))
 
reklama
Bafinka - witamy i trzymam kciuki :*
Sylwia - moja wizyta była podobna, zrobił mi USG, powiedział że jest dobrze, zlecił badania i jak wrócę z wynikami to będziemy gadać. Więc mam nadzieję, że w środę dowiem się więcej :-)
 
Do góry