reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2016

Marzena, Alex witamy w gronie.
Ja z kolei miałam zarwana noc, spać nie mogłam a mała już o 6 tej wstala. Ale odespalam jak Hary wstał , wydarzenie roku - zmienił jej pieluche i jogurt dał, ale sie chwalił potem. Co do ubrań to wyjdzie w praniu . Ostatnio byłam latem w ciąży wiec jakoś dałam radę z normalnymi ciuchami. 2 rzeczy dokupilam...
 
reklama
Dziękuje kochane za miłe przyjęcie:)moje dzieci maja 10 lat synuś i 7 lat córeczka.....nie wiedza ze przybędzie nas więcej....jak powiedzieć im ze mama jest w ciąży?,...mam jakies obiekcje zeby wogole mowić komukolwiek o ciąży....wiedza tylko 2 osoby ...nikt w rodzinie i wsród znajomych napewno nie spodziewa sie takiej nowiny :)
 
Ja brzuszek od dwóch lat miałam bo przytyłam więc komuś z boku jeszcze nie wygląda na ciążowy :-) ale stał się twardszy no i nie mogę się zapiąć w najwęższych spodniach.
Strasznie się dzisiaj czuję , jakoś w głowie mi się kręci, duszno mi i mam dziwne plamki przed oczami. Nie wiem co się dzieje :/ a za chwilę muszę wyjść więc mam nadzieje że nie padnę gdzieś w drodze .
 
Lunka trzymaj się weź butelkę wody na drogę i popijaj:)
Marzenka to będzie Was radosna gromadka :)
Ja póki co powiedziałam rodzicom i rodzeństwu a poza szereg to tylko kierownikowi w pracy, bo mam pracę z częstymi wyjazdami więc musiałam go uprzedzić, że od teraz ja odpadam ;-)
 
A jeśli chodzi o brzuszek to w ostatnich dwóch dniach jestem strasznie wydęta i siedzę z rozpiętym guzikiem u spodni :-D Ale to chyba nie jest specjalnie widoczne, a zaczęłam już chodzić w luźniejszych bluzkach, żeby nie wzbudzać podejrzeń ;-)
 
witam nowe mamussie i przepraszam ze tak mało pisze ale weny brak ;-)

czemu nie moge wstawic suwaczka:confused2:wiecie skad ten bład pomimo ze zrobilam wszystko jak trzeba
 
reklama
Do góry