reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Ja jestem z sierpnia, kilka dni temu skończyłam 28 lat :) to bedzie moje drugie dziecko ale mam nadzieje ze nie ostatnie . Tez jestem z dużej rodziny i wiem ze dom pełen dzieci to cudowne dzieciństwo a w dorosłym życiu jeszcze bardziej sie przydaje . Co do farbowania włosów to chyba nie ma co świrować jest duzo farb delikatnych bez amoniaku .
 
reklama
Dziewczyny ile naskrobałyście ! niedobre :-D
co do farbowania to żeczywiście w 1 trymestrze bym unikała bo dzidzius sie najbardziej rozwija, pozniej nie ma podobno przeciwskazań.ja ogolnie nie zafarbowalam sie juz od grudnia, tak samo nie scielam wlosów i dobrze mi z tym ;)) sa dlugie i kondycja sie poprawila, zapuszczam do pasa ;)

co do prolagtyny ktora zawarta w spermie to zeczywiscie moze wspomóc poród pod koniec ciazy jesli szyjka macicy jest juz praktycznie gotowa do porodu ale zeby zabezpieczac sie przez cała ciaze to nie slyszałam ;) mojego wojtka przytulanki pod koniec ciazy nie chcialy wykurzyc ;))

poliana gratuluje urlopu i wspolczuje mdlości , ja tez w obu ciazach przytylam po 25 kg ale teraz sie nie dam ;)) bedziemy sie razem pilnować ;)) najgorsze jest to ze cala nasza ciaza to praktycznie jesien zima ;( hehe

no tak ja mloda jestem datą gorzej z duchem, czuje sie czasem ostro po 40stce ;) dzieci, dorosle zycie wszytko to mnie postarza :tak:

apropo wozka ja dla syna mialam bebetto solaris red colection na czerwonej ramie szary+maxi cosi fotelik i wszystko sprzedalam bo kto to wiedzial ze bd znów w ciazy ;) luca tez mi sie podobal , np taki na bialej ramie z fioletem lub rozem dla dziewczynki cudo ;))

teraz chyba zapoluje na jakiegos x landera ;) bd musiala dla synka kupic dostawke taka dopinana siedząca bo ten mój gówniarz to len smierdzacy ;))

dziewczyny czy wam tez sie zaokrąglil brzuch ? tak lekko a na wadze nic ;) podobno woda sie zbiera w tej czesci ciala tak jak w piersiach ale mnie cyce to nie spuchly a szkoda bo mam takie wymemlane miekkie D .
tak zescie duzo naskrobaly ze nie wiem na ile postow zapomnialam odpisac :szok:
ps. witam nowe cięzarówki :-D
 
bluelovi - zaokrąglił. Kurde ;) ten tłuszczyk mogłam jeszcze niedawno wciągnąć,napiąć i nie było siary a teraz się nie da. Jak się zapomnę i chociaż trochę nie wciągnę to jak 6 miesiąc :p

Przy obu dziewczynach mieliśmy x-landera ale go sprzedaliśmy. Teraz bedę szukać raczej używanego wózka, szkoda mi kasy na nowy a czwartego dziecka już nie planujemy :p
 
Beata takim domowym ciastem mimo mdlosci bym nie pogardzila :p- jakby mi ktos upiekl bo sama teraz nie dam rady
Waga sie nie martwie na razie jem jak ptak po pol porcji, moze mi tak zostanie? Haha wiem ze nie :) Z synem przytylam 18kg a potem sie tak nalatalam (mial kolki) ze migiem mi zeszlo, i rok karmilam wiec i to pomoglo :)
A wozek po Mlodym mamy takko warrior ale w typowo chlopiecym kolorze- on do dzis pomimo ze mamy.parasolke w tej spacerowce jezdzi bo wygodny ze hej i super sie prowadzi, jeden minus ze to troche ciezki wozek, jak bedzie cora to o kolorze innym trzeba bedzie cos pomyslec a jak chlopak to zostaje ten :)
 
Polianna powodzenia w szukaniu mieszkania, my mamy tylko jeden pokój dla dziecka i jeszcze przez kilka lat to sie nie zmieni, w późniejszym czasie zainwestuje w lóżko piętrowe.

Bluelovi jak Twoje plemienia?
po poludniu mam brzuch jak w czwartym miesiącu, w ogóle nie pamiętam kiedy wyskoczył mi brzuch w pierwszej ciąży chyba jakos 15 tydzieb, tylko ze wtedy miałam więcej sadelka, teraz od ćwiczeń sporo mięśni to myślałam ze będzie później widac.
 
W pierwszej ciąży przytyłam jakies 12 kg, a potem bardzo szybko schudłam, a teraz to w ogóle ważę 7 kg mniej niż zaczynałam tamta ciążę ale i tak chciałabym przytyć max 12.

Gdzies w sklepie widziałam te dostawki do wózka, tez o niej myślałam tylko nie wiem do jakiej wagi są.
 
U mnie tak smiesznie z tym brzuchem, zawsze mialam plaski (zadne szczescie po prostu mi w dupe idzie :p) i teraz,tez nie mam tluszczu tylko mi taka gulka,wystaje na srodku mala smiejemy sie z mezem ze macice mi widac czy co to tam moze byc innego :)
 
reklama
Witam dziewczyny. Postanowiłam do Was dołączyć. Jest to właściwie mój pierwszy post na tym forum :-) Nie przeczytałam jeszcze całego wątku ale w wolnej chwili nadrobię.
Jestem w ciąży, termin mam na 2 kwietnia, chociaż myślę że bardziej o marzec zahaczę... Byłam na pierwszym usg to było ok, był pęcherzyk, poszłam na kolejną wizytę w zeszły wtorek i okazało się że są aż trzy pęcherzyki. Nie wiedziałam czy śmiać się czy płakać. W jednym zarodek z echem serca prawidłowym, w drugim zarodek ze słabym echem serca i trzeci pusty. Koleje usg w środę, doktorka powiedziała że albo te dwa się wchłoną albo będzie ciąża bliźniacza. Strasznie się niecierpliwię, ta niepewność źle na mnie działa :)
Pozdrawiam wszystkie brzuchatki.
 
Do góry