reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Martita najlepiej zdus chorobę w zarodku póki czas , płucz gardło często , ja stosuje dawkę szokowa wit c 1000 pije 3-4 razy dziennie i ewentualnie czosnek do kanapki. Udało mi sie pare razy uciec strasznemu przeziebieniu. Powodzenia. Warto spróbować mojej bratowej zawsze to pomaga.
Sylwia tez miałam mdłości i przechodziły mi tylko jak jadlam, musiałabym ciagle jesc :szok:. Probowalas migdalow? Imbiru?
 
Tusia suwaczki mamy identyczne ale licznik inny ;-), patentu na niego nie wykupiłam więc używaj na zdrowie, byle nas doprowadziły szczęśliwie do kwietnia :-D
 
Dorota , no misia as mi przypomnieć o tej glukozie...:baffled: ... Czekam na mdłości.... Może nie przyjdą tym razem .... . 4 najgorsze momenty z ciąży to mdłości glukoza cewnikowanie i ból piersi przy nawale mleka. Wszystko przed nami !!!
Ja przytylam ok 10 kilo. Teraz waże 56 kg. Ja tam na nadmiar apetytu ostatnie 5 lat to nie narzekam wiec nie mam obaw przed przytyciem.
 
Tusia ja uwielbiam i kocham i szaleję za moją córeczką, bardzo pragnęłam dziecka teraz było tak samo :-) ja nie karmię już od dawna, mała pije mleczko dwa razy dziennie jest na bebiko, tak o suwaczek mi chodzi jak go wstawiłaś? Ja takich myśli nie miałam, zawsze chciałam mieć 2 dzieci, rodzeństwo jest ważne, nie chciała bym żeby córeczka była sama, rodzeństwo to tylko same plusy
Martita ja farbowałam przez całą ciążę i będę to robić teraz też :-) przecież nie będę całą ciążę chodzić z wielkim odrostem, co do farbowania to tylko zabobony, nie wierz w to, jedyne co to może cię mdlić na zapach farby i tyle
Milady możesz zrobić sama to nie jest drogie a skierowanie to raczej od ginekologa byś musiała dostać
Bluelovi u mnie bardzo widać niedługo utworzymy nowy wątek ze zdjęciami brzuszków :rofl2:
Dantek gratulacje, bliźniaki super, trzymam kciuki, jesteś pierwsza z dwoma skarbami w brzuszku :-D
ja w pierwszej ciąży przytyłam 17 kg zgubiłam wszystko, nawet troszkę więcej ale byłam na diecie, teraz ciekawe jak to będzie na razie brzuchol mi wyskakuje :p ja dzisiaj miałam wizytę, 6t4d, termin na 7 kwietnia, opisałam w drugim wątku, jest ok, bąbel rośnie, serduszko biło jak szalone, muszę brać luteinę aż nie miną zupełnie plamienia ale jest dobrze, kamień spadł mi z serca, jestem taka szczęśliwa :-) dzisiaj niedobrze mi ciągle było i ten okropny smak w ustach ehhh, no i zmęczona jestem pewnie padnę jak córeczka zaśnie :p
kochane jak dodałyście suwaczki ? ja mam dwa chciałam trzeci i nie mogę dodać jakiś błąd z jakiej strony macie ?
 
reklama
[SUB]Ja właśnie się dziś farbowalam ;) robię to co 3 tygodnie. Mit o szkodliwości farb juz dawno obalony. Zakaz basenu i seksu bez gumy - tez pierwsze słyszę. Na basen chodzę z synem raz w tygodniu i nie zamierzam mu tego odbierać. Wczoraj tez byliśmy. Ryzyko infekcji istnieje zawsze. Można w ogóle nie wychodzić z domu, tak by było najbezpieczniej.
Strasznie duzo piszecie. Ja tylko z telefonu czasem zaglądam. Pozdrawiam wszystkie nowe dziewczyny.
Tule te, którym tym razem sie nie udało.[/SUB]
 
Do góry