reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

O kurcze Wam brzuszki wyskoczyły, a co ja mam powiedzieć jak i tak wyglądam jak w 7 miesiacu :p ciągle ktoś się pytał czy w ciąży jestem ;) no to przynajmniej teraz się pytać nie będa i podejrzewać też nie ;) Zaraz bedę dzwonić do ginki żeby się umówić na wizytę, ale mam straszny dylemat, ta moja ma kiepskie opinie, nie wiem czy dalej do niej chodzić czy szukac innego.
Apropo jestem Magda, mieszkam koło Wrocławia ;) na liczniku 29,5 roku ;) pierwsza fasolka ever... no i otyłość mała, więc raczej wolałabym przytyć to minimum przeznaczone dla otyłych....
 
reklama
witam,
jestem tu pierwszy raz i chciałabym się przyłączyć. W piątek idę potwierdzić ciążę do lekarza ale ja juz jestem prawie pewna. Test pozytywny no i takie mdłości, że hej. To jest moja 2 ciąża w 1 też miałam mdłości, więc wiem że w końcu przejdą, ale tak bardzo męczą. Próbowałam wielu rzeczy i nic nie pomaga, w dodatku nie mam apetytu nic mi się nie chcę i straaaasznie się denerwuję i boję. Pomyślałam, że będę mogła się tutaj chociaż wygadać. Może któraś z was zna jakąś metodę na mdłości????proszę podzielcie się.
 
O rany ale napisałyście... a tylko chwilę mnie nie było. Witam nowe mamusie :) Ja mam prawie 36 lat (październik, dla odmiany :) ) ciąża 4, tym razem nieplanowana ale dzieciątko wyczekiwane :)
Jeśli chodzi o spermę u mnie się nie sprawdziło, że przyśpiesza poród ani razu... a już ostatnia ciąża w 2013r., mimo intensywnych starań przenoszona ;-)

Mi na mdłości poprzedniej ciąży pomagały cytrusy (5-15 tyg :szok:) , teraz miewam je sporadycznie i wersji light, więc nie wiem czy się cieszyć, czy martwić.

Wózek dla mojej dwulatki mamy maxi cosi mura 4, teraz marzy mi się joolz day albo stokke xplory v4 ale stokke ogólnie drogi a joolz ma dobre opinie, więc pewnie na niego się zdecyduję.

Z ciekawości zakupiłam test na płeć dziecka, ( sprawdzam ich ;-)) choć szanse powodzenia są 50/50 . Robi się go od 10tc więc jeszcze muszę poczekać ale na pewno zdam relacje z tego ustrojstwa :-D
 
Annika widzę ze ci ukradlam suwaczek , nieświadomie... Ale tak mi sie podoba ze chyba go na razie nie zmienię . Dopiero jak płeć poznam. Zgoda?:eek:
Witam w gronie nowe przyszłe mamusie
 
u mnie jeszcze w ogóle brzuszka nie widac, codziennie w lustrze sie ogladam czy moze juz cos, ale poki co plasciutko :)

dantek witaj i gratuluję! :) wow, ciaza blizniacza? no to w srode juz się dowiesz czy faktycznie :) a chcialabys?

sylwia witaj, gratuluję! :) wspolczuje mdłości, ja poki co ich jeszcze nie doswiadczylam.
 
Dantek witam i gratuluje . W te środę ? No to szybko zleci. Nie martw sie bo nic to nie da. Ciesz sie z takiej niespodzianki. :-)
Ale tu gwarno rzeczywiście , będzie sie działo !!!
 
reklama
Marita współczuję mdłości bo ja mam tak samo, chorować w ciąży tez nie jest fajnie. Lekarstw przeciez nie można, mi na gardło trochę pomagało płukanie wodą z solą. Ale trudno przy tym nie zwymiotować. Ja się boję kataru w ciąży bo jestem uzależniona od xilorinu no a przecież nie wolno. Kupiłam sobie migdały na mdłości ale na razie bez skutku. Podobno są jakieś krople na mflisci bezpieczne w ciąży, musze zapytać lekarza.
 
Do góry