reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Sylwia, ach ta nasza służba zdrowia? A według twoich obliczeń który to tydzień?

Bafinka,witaj tak jak już któraś z nas radziła zrób ponownie test bety , po 2 dniach od tej co zrobilas i jak przyrosla tzn ze ciaza sie rozwija. Skąd ta pewność ze mialas owulacje 20 tego?
 
reklama
Bafinka norma hcg w 3-4 tyg po owulacji to 9-130 a w 4-5 to 75-1300. Pozatym hcg zaczyna rosnąć po zagniezdzeniu Zaplodnionej komórki jajowej a to nasepuje od 6 do 12 dni od zapłodnienia . Wiec głowa do góry !
 
Sylwia, ach ta nasza służba zdrowia? A według twoich obliczeń który to tydzień?

Bafinka,witaj tak jak już któraś z nas radziła zrób ponownie test bety , po 2 dniach od tej co zrobilas i jak przyrosla tzn ze ciaza sie rozwija. Skąd ta pewność ze mialas owulacje 20 tego?


od 18 testy owu pokazywały dwie grube krechy a 23 dc byłam u gina i powiedział że jeszcze widzi płyn z pękniętego jaja. Czyli by sie zgadzało
 
I nawet nie mam pretensji do lekarza, to chyba ja po prostu potrzebuje takiego serialowego lekarza: co się będzie przejmował i wypytywał o samopoczucie.
 
teraz strasznie ciężko o takiego lekarz.. nawet prywatnie idąc nie masz co liczyć że będą skakać przy tobie... ja np dziś dzwonie do nowego gina bo nie chce już chodzić do tego co do tej pory bo przegina z ciągnięciem kasy ( na ostatniej wizycie na rachunku napisał mi kwotę pomniejszoną o 20 zł pyt go dlaczego a on że musi przecież mieć na podatek!!!! a chodziłam do niego 5 lat...) więc dzwonie do ginekologa(jest ordynatorem w szpitalu) i mówię że chce się umówić na wizytę a on że już zaczął weekend i mam dzwonić w godzinach przyjęć do jego gabinetu a nie ma kom...
 
Tusia Twoj mąż ma na imię Harry? :-) ale super!! ogromnie mi się podoba to imię i jako, ze mieszkam w UK i kocham Harry'ego Pottera to rozwazam to imię dla ewentualnego synka :-)

Marzenka u mnie brzuszka jescze wogóle nie widac, ale ja jestem dopiero w 5t5d ciąży :-)
co do libido to u mnie wszystko gra. ale moze rozkreci sie u Ciebie w drugim trymestrze?

polianna mnie tez tak ciągnie w podbrzuszu, troche pobolewa, ale lekko, czasem kluje po bokach.. to macica sie rozciaga :-) zazdroszczę takiej przemiany materii! :-D

Karolina ja tez dzis testowalam jeszze raz! zrobilam normalny test i krecha jest gruba i ciemna i cyfrowy - poziom hcg wzrósł :-) bo ja nie mam możliwości zrobic tu bete wiec sprawdzam testami :-)

Beata super, ze na wizycie wszystko ok! :-)

Miladyyy bardzo mi przykro :-( wiadomo, mama to mama i jej reakcje zawsze będą dla nas wazne.. szkoda, ze nie powstrzymala sie z przykrymi slowami, ale zrzuc to na karb jej wieku i wiary.

dantek lol, Ty i ta kapusta :-D

oczekująca super wieści!! :-) gratulacje!!

Renia rety, bardzo Ci wspolczuje takiego zlego samopoczucia.. to nie fair, ze niektore kobiety az tak zle znosza ciążę. trzymam kciuki za dziewczynkę!! :-D

sylwia ojej, to przykre jak lekarz Cie potraktowal :-( bedziesz u niego prowadzić ciążę?

bafinka trzymam kciuki!!! będzie dobrze!!!
 
a ja ciągle chce dzis spac, myślałam ze w pracy zasnę na stojąco, po prostu masakra. jeszcze w drodze do domu zasypialam, ale teraz trochę mi przeszlo :-)
czyli oficjalnie do objawow ciążowych oprocz bolu piersi mogę zaliczyc sennosc :-D
 
Renia, jakbym o sobie czytała, jak ja Cię kobieto rozumiem, już mówię wczoraj do męża, że ja już nie pamiętam jak to jest czuć się dobrze :no:

Co do ciuchów zimowych to ja mam płaszcz i kurtkę z okresu "sprzed odchudzania" (przed pierwszą ciążą schudłam 15kg) więc myślę, że w nich się bez problemu dopnę.

Na grzybicę przypisała mi pimafucin globulki + floragyn po kuracji no i leki dla męża. Ten pimafucin niby najbezpieczniejszy w tak wczesnej ciąży.


A libido w związku z tragicznym samopoczuciem zerowe zresztą i tak teraz zakaz przez 2 tygodnie w związku z leczeniem grzyba :angry:
 
reklama
Milka mam to samo, zasypiam na stojąco a około godz.14-15, to po prostu mnie ścina... Wczoraj i dziś była obowiązkowa drzemka. Jestem coraz mniej cierpliwa a wizyta w środę. Biorąc pod uwagę, że od ostatniej mija miesiąc, to i tak siebie podziwiam, że nie poleciałam wcześniej.
 
Do góry