reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

nieśmiało się witam

dziś zrobiłam drugi tes(na pierwszym był cień cienia) i kreska trochę ściemniała.. poleciałam na betę i wynik 86,0 mIU/m trochę sie martwię ze mało mam dziś 31dc ale owulacja była ok 20dc.. jestem po dwóch poronieniach proszę o kciuki.. termin mam na 26 kwietnia.

któraś robiła może betę na potwierdzenie ciąży?? jakie wyniki miałyście??

Ja tez jestem po dwoch stratach wiec wiem co czujesz, tule mocno i trzymam kciuki za ta ciaze. Bedzie dobrze, oszczedzaj sie jak nigdy wczesniej bo pod sercem nosisz swoj skarb :)


MiLadyyy o zesz jaka reakcja cudowna mamy no nie powiem hehe Dobrze, ze chociaz pozniej sie sprostowala. Moim zdaniem powinnas pogadac z mama o tym jak sie czujesz gdy tak mowi do ciebie. Moi tesciowie tez bardzo wierzacy i nalegali na slub, co spotkanie czy rozmowa to zawsze tekst kiedy slub albo kiedy wkoncu przestaniemy zyc w grzechu. Szalu dostawalam ale ich rozumialam. Wesele zrobilismy nie dlatego ze gadali a dlatego ze sie kochamy.


Oczekująca1988 superrr :)


Milka my w uk nie mamy innego wyjscia niestety. Z synkiem tez tak testy robilam ( kupowalam na ebay po 30szt)

Dopisuje sie do wiecznie spiacych i zmeczonych, nic mi sie nie chce
 
Ostatnia edycja:
reklama
Annika to mnie z kolei scina okolo poludnia i tak trzyma do 14. zobaczysz, szybko zleci do środy!! :-) ja pierwsza wizyte mam dopiero za 2 tygodnie, a pierwsze usg bede miec za 8 mialam tygodni! :-/

Karolina ja właśnie zrobilam ten test Clearblue digital ktory pokazuje w ktorym sie jest tygodniu od zaplodnienia pod wzgledem ilosci hcg i tydzien temu
 
ja ide sie zapisac dopiero w przyszlym tyg, wizyte mi ustawia i tak na ok 9tc wiec do kitu. Normalnie bym pojechala prywatnie ale teraz mi szkoda kasy jak mam malego, za 50f wole jemu cos kupic.
 
ucielo mi odpowiedz :-/

dopisze tylko ze tydzień temu mialam 2-3 tygodnie od zaplodnienia a dzisiaj wyszlo 3+ czyli ponad 3 :-) beta rosnie!! :-D
 
Tusia bylam na corfu, pieknie tam ale wracajac mielismy takie turbulencje ze lecielismy w dol, wszyscy krzyczeli i plakali. Masakra, myslalam ze umre. Nigdy nie zapomne i latac juz sie boje
 
hey! chetnie bym do was dolączyła, ale musze sie jeszcze upewnic czy wszystko ok. test pozytywny zobaczylam juz ponad tydzien temu, ale..
mam córke, 6 letnia, staramy sie z mezem o dzidzie juz od 2,5 lat. 2 lata temu byłam w ciąży pozamacicznej, stracilam dzidzie i jeden jajowód, ledwo uszlam z życiem. druga cize straciłam 1, 5 roku temu (puste jajo). po leczeniu farmakologicznym znow jestem w ciazy, w pon pierwsze usg, to bedzie ok 5t5d. mam nadzieje ze jest we własciwym miejscu... mieszkam w uk, wiec o becie moge zapomniec:no:
 
reklama
dodam ze strasznie meczy mnie sennosc, zwłaszcza popołudniami i bola piersi .

dziewczyny czy widziała juz którach z was w ok 6 tyg oprócz pęcherzyka coś wiecej? strasznie sie boje powtorki :(

czy któras z was jest moze na zastrzykach clexane?
 
Do góry